Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Joseph Murray Ince puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Joseph Murray Ince: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Joseph Murray Ince tapyba yra Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 peržiūrų, kas sudaro 22% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine ir Kings College Cambridge. Iš viso Joseph Murray Ince sulaukė 1.200 apsilankymų: 400 artisto puslapio ir 800 individualių paveikslėlių. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 1.000. Pirkėjai skaito Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 78% lankytojų, lyginant su 48% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 8 paveikslai autoriaus Joseph Murray Ince
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 8 paveikslų autoriaus Joseph Murray Ince, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 lankytojų · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 lankytojų · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 lankytojų · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 lankytojų · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 lankytojų · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 lankytojų · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 lankytojų · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 lankytojų · 11,1%
Kiek Joseph Murray Ince susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimos Joseph Murray Ince tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Joseph Murray Ince pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,9% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 17,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 48,3% | 77,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 24,1% | 22,2% |
| Šviesus | 3,5% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 20,7% | 22,2% |
| Subtili spalva | 41,4% | 55,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 34,5% | 22,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 3,5% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 51,8% | 77,8% |
| Žemiški tonai | 44,4% | 22,2% |
| Tamsūs tonai | 3,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 20,7% | 0,0% |
| Subalansuota | 75,9% | 100,0% |
| Vividūs | 3,5% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,9% | 0,0% |
| Švelnus | 10,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 10,3% | 0,0% |
| Ryški | 24,1% | 22,2% |
| Pareiškimas | 48,3% | 77,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 3,5% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 3,5% | 11,1% |
| Subalansuota harmonija | 13,8% | 11,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 41,4% | 44,4% |
| Suvarta paletė | 37,9% | 22,2% |
Kurios Joseph Murray Ince paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domisi Joseph Murray Ince pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių apsilankymų turi Joseph Murray Ince ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
Joseph Murray Ince: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Joseph Murray Ince paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons lyderauja su 200 apsilankymais (22% Joseph Murray Ince peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 8 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Joseph Murray Ince yra?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 800 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Kurių Joseph Murray Ince paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 78% lankytojų lankė 48% katalogo.