Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.788kūriniai 53.424menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Lee Ufan Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1936

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lee Ufan puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Lee Ufan: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Lee Ufan tapyba yra From Point: 500 peržiūrų, kas sudaro 46% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: From Line 80011 ir From Lines. Iš viso Lee Ufan sulaukė 1.100 apsilankymų: 200 artisto puslapio ir 900 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 800. Pirkėjai skaito Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 82% lankytojų, lyginant su 25% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 4 paveikslai autoriaus Lee Ufan

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 4 paveikslų autoriaus Lee Ufan, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. From Point 1 From Point 500 lankytojų · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 lankytojų · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 lankytojų · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 lankytojų · 9,1%

Kiek Lee Ufan susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20260800
Rugp 2026200100
Rugs 202600

Kiek dažnai žiūrimos Lee Ufan tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Lee Ufan paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Kuriomis kalbomis domisi Lee Ufan pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek kasdienių apsilankymų turi Lee Ufan ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa100
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0
Pr 9 Lap (prognozė)0

Lee Ufan: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Lee Ufan paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

From Point lyderauja su 500 apsilankymais (46% Lee Ufan peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 4 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Lee Ufan yra?

1.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 900 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Kurių Lee Ufan paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 82% lankytojų lankė 25% katalogo.