Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.446kūriniai 53.409menininkai 5.406muziejai 32kalbos

Lyonel Feininger Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1871 – 1956

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lyonel Feininger puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Lyonel Feininger: skaičiai, kurie turi reikšmę

The honeymooners yra dažniausiai žiūrimas Lyonel Feininger paveikslas: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 13% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Jesuits III ir Gelmeroda IX. Iš viso 12.100 apsilankymų: 4.800 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 7.300 lankomų paveikslus. Augimas 26% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 6.800). Pagrindinės kalbos: Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%). Pagrindinės šalys: Vokietija (48%),Italija (16%) ir Austrija (6%). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%). Nostagiška aura (Nuotaika) yra dominuojantis stilius: 39% lankytojų ir 0% katalogo.

10 labiausiai lankomų Lyonel Feininger paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Lyonel Feininger paveikslų.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1.100 lankytojų · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 lankytojų · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 lankytojų · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 lankytojų · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 lankytojų · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 lankytojų · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 lankytojų · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 lankytojų · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 lankytojų · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 lankytojų · 2,4%

Koks yra Lyonel Feininger puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20262.1004.700
Rugp 20269001.400
Rugs 20261.8001.100

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Lyonel Feininger paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Lyonel Feininger paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Lyonel Feininger?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai7.10058,7%
telefonai3.80031,4%
planšetės1.2009,9%

Kokia Lyonel Feininger auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių2.40068,6%
Čekų2005,7%
Ispanų2005,7%
Italų2005,7%
Korėjiečių2005,7%
Anglų1002,9%
Suomių1002,9%
Protugalų1002,9%

Kiek kasdienių lankytojų turi Lyonel Feininger ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa400
P 9 Spa300
Š 10 Spa0
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa100
T 14 Spa200
K 15 Spa500
P 16 Spa200
Š 17 Spa200
S 18 Spa200
Pr 19 Spa300
A 20 Spa200
T 21 Spa400
K 22 Spa100
P 23 Spa400
Š 24 Spa1.000
S 25 Spa0
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)400
P 6 Lap (prognozė)300
Š 7 Lap (prognozė)500
S 8 Lap (prognozė)500
Pr 9 Lap (prognozė)200
A 10 Lap (prognozė)200
T 11 Lap (prognozė)300
K 12 Lap (prognozė)400
P 13 Lap (prognozė)300
Š 14 Lap (prognozė)500
S 15 Lap (prognozė)500

Lyonel Feininger klausimai dėl poreikio

Kuri Lyonel Feininger paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

The honeymooners, sulaukęs 1.100 apsilankymų arba 13% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Lyonel Feininger svetainėje AllPaintingsStore.com?

12.100 per dvylika mėnesių (4.800 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 7.300 – paveikslų puslapyje).

Ar Lyonel Feininger dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%); lyderia kompiuteriai su 59% dalimi.

Kuriomis kalbomis galima naršyti Lyonel Feininger?

Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%). Dominuojanti kalba – Vokiečių, jos dalis yra 69%.

Ar yra Lyonel Feininger stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Nostagiška aura (Nuotaika): 39% lankytuvų, lygus 0% katalogo daliai.