Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maurice Utrillo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Maurice Utrillo: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Maurice Utrillo tapyba yra Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 peržiūrų, kas sudaro 2% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The pink house in Montmartre ir Sacre-Coeur. Iš viso Maurice Utrillo sulaukė 30.800 apsilankymų: 4.800 artisto puslapio ir 26.000 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 52%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 23.700. Pirkėjai naršo kompiuteriai (83%),telefonai (15%) ir planšetės (2%). Pirkėjai skaito Blėskios (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 39% lankytojų, lyginant su 24% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Maurice Utrillo
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Maurice Utrillo, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 lankytojų · 2,5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 lankytojų · 2,1%
-
3
Sacre-Coeur
500 lankytojų · 1,8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 lankytojų · 1,4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 lankytojų · 1,4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 lankytojų · 1,4%
-
7
montmartre, 1930
400 lankytojų · 1,4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 lankytojų · 1,4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 lankytojų · 1,4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 lankytojų · 1,1%
Kiek Maurice Utrillo susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 1.100 |
| Lie 2026 | 3.000 | 20.700 |
| Rugp 2026 | 500 | 1.800 |
| Rugs 2026 | 1.100 | 2.400 |
Kiek dažnai žiūrimos Maurice Utrillo tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Maurice Utrillo pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 8,2% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 18,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 42,0% | 36,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 38,0% | 30,4% |
| Šviesus | 4,0% | 6,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 38,9% |
| Subtili spalva | 54,0% | 36,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 19,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 5,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 69,2% | 60,4% |
| Žemiški tonai | 25,6% | 35,3% |
| Gamta | 2,6% | 2,1% |
| Pastelinės spalvos | 2,6% | 1,1% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 1,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 18,0% | 30,0% |
| Subalansuota | 68,0% | 56,1% |
| Vividūs | 14,0% | 13,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,0% | 3,2% |
| Švelnus | 22,0% | 17,9% |
| Subalansuotas | 10,0% | 13,6% |
| Ryški | 18,0% | 32,9% |
| Pareiškimas | 48,0% | 32,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 26,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 14,0% | 11,4% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 15,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 38,9% |
| Suvarta paletė | 6,0% | 8,2% |
Kurios Maurice Utrillo paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Maurice Utrillo?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 25.500 | 82,8% |
| telefonai | 4.600 | 14,9% |
| planšetės | 700 | 2,3% |
Kuriomis kalbomis domisi Maurice Utrillo pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 900 | 32,1% |
| Vokiečių | 400 | 14,3% |
| Bulgarų | 300 | 10,7% |
| Gruzinų | 200 | 7,1% |
| Rusų | 200 | 7,1% |
| Ukrainiečių | 200 | 7,1% |
| Čekų | 100 | 3,6% |
| Italų | 100 | 3,6% |
| Japonų | 100 | 3,6% |
| Lenkų | 100 | 3,6% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Maurice Utrillo ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 300 |
| P 25 Rugs | 400 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 300 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 400 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 300 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 700 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 600 |
| S 11 Spa | 300 |
| Pr 12 Spa | 300 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 700 |
| K 15 Spa (prognozė) | 200 |
| P 16 Spa (prognozė) | 500 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 500 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 300 |
| A 20 Spa (prognozė) | 500 |
| T 21 Spa (prognozė) | 500 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 600 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 400 |
| S 25 Spa (prognozė) | 600 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 300 |
| A 27 Spa (prognozė) | 600 |
| T 28 Spa (prognozė) | 600 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 600 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 300 |
| A 3 Lap (prognozė) | 600 |
| T 4 Lap (prognozė) | 700 |
Maurice Utrillo: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Maurice Utrillo paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie lyderauja su 700 apsilankymais (2% Maurice Utrillo peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Maurice Utrillo yra?
- 30.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.800 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 26.000 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Maurice Utrillo?
- Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (83%),telefonai (15%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 83% apsilankymų.
Kurių Maurice Utrillo paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Blėskios (Spalvų nasyginimas): 39% lankytojų lankė 24% katalogo.