Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Maxas Beckmannas Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1884 – 1950

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maxas Beckmannas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Maxas Beckmannas: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Maxas Beckmannas tapyba yra Naktis (Platė 7) iš Šalo: 17.200 peržiūrų, kas sudaro 51% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) ir Didelis Agonijos Vaizdas. Iš viso Maxas Beckmannas sulaukė 38.800 apsilankymų: 7.700 artisto puslapio ir 31.100 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 60%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 16.800. Pirkėjai naršo Anglų (32%),Ispanų (12%) ir Korėjiečių (11%) kalba. Pirkėjai naršo kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%). Pirkėjai skaito Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas): tai sudaro 62% lankytojų, lyginant su 0% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Maxas Beckmannas

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Maxas Beckmannas, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Naktis (Platė 7) iš Šalo 1 Naktis (Platė 7) iš Šalo, 1919 17.200 lankytojų · 50,7%
  2. Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) 2 Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas), 1922 3.500 lankytojų · 10,3%
  3. Didelis Agonijos Vaizdas 3 Didelis Agonijos Vaizdas, 1906 1.400 lankytojų · 4,1%
  4. Aktoriai 4 Aktoriai, 1942 600 lankytojų · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 lankytojų · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 lankytojų · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 lankytojų · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 lankytojų · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 lankytojų · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 lankytojų · 1,5%

Kiek Maxas Beckmannas susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100300
Lie 20261.50015.300
Rugp 20267007.600
Rugs 20265.4007.900

Kiek dažnai žiūrimos Maxas Beckmannas tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Maxas Beckmannas paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Naktis (Platė 7) iš Šalo0000000005.3006.4004.200
Didelis Agonijos Vaizdas000000000800200400
Geležies tiltas (Frankfurto…000000001001.1003001.500
Kolumbina0000000000100200
Aktoriai000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Maxas Beckmannas?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai24.30062,6%
telefonai13.10033,8%
planšetės1.4003,6%

Kuriomis kalbomis domisi Maxas Beckmannas pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.80032,1%
Ispanų70012,5%
Korėjiečių60010,7%
Vokiečių5008,9%
Italų4007,1%
Japonų4007,1%
Rusų4007,1%
Bulgarų1001,8%
Prancūzų1001,8%
Lietuvių1001,8%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Maxas Beckmannas ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs200
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa900
Š 3 Spa100
S 4 Spa400
Pr 5 Spa0
A 6 Spa500
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa800
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa1.100
T 14 Spa500
K 15 Spa (prognozė)700
P 16 Spa (prognozė)900
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)800
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)1.100
T 21 Spa (prognozė)700
K 22 Spa (prognozė)700
P 23 Spa (prognozė)1.000
Š 24 Spa (prognozė)500
S 25 Spa (prognozė)800
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)1.200
T 28 Spa (prognozė)700
K 29 Spa (prognozė)800
P 30 Spa (prognozė)1.100
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.300
T 4 Lap (prognozė)800

Maxas Beckmannas: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Maxas Beckmannas paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Naktis (Platė 7) iš Šalo lyderauja su 17.200 apsilankymais (51% Maxas Beckmannas peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Maxas Beckmannas yra?

38.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 31.100 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Maxas Beckmannas?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 63% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Maxas Beckmannas lankytojai?

Anglų (32%),Ispanų (12%) ir Korėjiečių (11%). Dažniausiai naudojama kalba yra Anglų (dalis: 32%).

Kurių Maxas Beckmannas paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas): 62% lankytojų lankė 0% katalogo.