Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Nikolas Lankre Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1690 – 1743

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nikolas Lankre puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Nikolas Lankre: skaičiai, kurie turi reikšmę

Spring yra dažniausiai žiūrimas Nikolas Lankre paveikslas: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 10% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Lady and Gentleman with two Girls and a Servant ir L'Innocence. Iš viso 12.600 apsilankymų: 1.700 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 10.900 lankomų paveikslus. Augimas 57% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 8.600). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%). Monochrominis (Spalvų intensyvumas) yra dominuojantis stilius: 56% lankytojų ir 22% katalogo.

10 labiausiai lankomų Nikolas Lankre paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Nikolas Lankre paveikslų.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 lankytojų · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 lankytojų · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 lankytojų · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 lankytojų · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 lankytojų · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 lankytojų · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 lankytojų · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 lankytojų · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 lankytojų · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 lankytojų · 2,7%

Koks yra Nikolas Lankre puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200200
Lie 20267007.900
Rugp 20262001.200
Rugs 20266001.600

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Nikolas Lankre paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Nikolas Lankre paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Nikolas Lankre?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai10.30081,7%
telefonai1.80014,3%
planšetės5004,0%

Kokia Nikolas Lankre auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Chinese70077,8%
Anglų20022,2%

Kiek kasdienių lankytojų turi Nikolas Lankre ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
A 22 Rugs0
T 23 Rugs0
K 24 Rugs500
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs200
T 30 Rugs0
K 1 Spa100
P 2 Spa300
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa100
P 9 Spa100
Š 10 Spa0
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa (prognozė)100
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)200
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)100
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100

Nikolas Lankre klausimai dėl poreikio

Kuri Nikolas Lankre paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

Spring, sulaukęs 1.100 apsilankymų arba 10% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Nikolas Lankre svetainėje AllPaintingsStore.com?

12.600 per dvylika mėnesių (1.700 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 10.900 – paveikslų puslapyje).

Ar Nikolas Lankre dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 82% dalimi.

Ar yra Nikolas Lankre stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Monochrominis (Spalvų intensyvumas): 56% lankytuvų, lygus 22% katalogo daliai.