Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Noh, Suntag ką žiūri pirkėjai

1971

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Noh, Suntag puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Noh, Suntag: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Drought #CFF0116 dažniau nei bet kurį kitą Noh, Suntag paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 40% iš bendros dalies. Tada ateina Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP ir Forgetting Machines #Yang Kyoon. Noh, Suntag gavo 800 apsilankymų: 300 puslapio lankytojų, 500 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 400 lankytojų. Spalva aiškia: Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas) sulaukia 60% lankytojų, tačiau sudaro tik 22% katalogo.

Noh, Suntag: 4 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

4 labiausiai lankomų Noh, Suntag paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 lankytojų · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 lankytojų · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 lankytojų · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 lankytojų · 20,0%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Noh, Suntag puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026100300
Rugp 2026100100
Rugs 2026100100

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Noh, Suntag paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Noh, Suntag paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Kuriomis kalbomis dominuoja Noh, Suntag pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kiek per dieną lankytojų turi Noh, Suntag ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
T 23 Rugs0
K 24 Rugs0
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0

Apie Noh, Suntag svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Noh, Suntag paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Drought #CFF0116: 200 apsilankymų, 40% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 4 paveikslų.

Kokia Noh, Suntag auditorijos apimtis?

800 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 500 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokia Noh, Suntag tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas) paveikių: 60% lankytojų, 22% katalogo.