Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.564kūriniai 30.613menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Polas Pīls Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1860 – 1892

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Polas Pīls puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Polas Pīls: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Polas Pīls tapyba yra After bath: 800 peržiūrų, kas sudaro 29% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Before the bath ir Mother Love. Iš viso Polas Pīls sulaukė 3.900 apsilankymų: 1.300 artisto puslapio ir 2.600 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 44% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 2.400. Pirkėjai naršo kompiuteriai (72%) ir telefonai (28%). Pirkėjai skaito Subalansuotas (Kontrastas): tai sudaro 32% lankytojų, lyginant su 8% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Polas Pīls

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Polas Pīls, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. After bath 1 After bath 800 lankytojų · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 lankytojų · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 lankytojų · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 lankytojų · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 lankytojų · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 lankytojų · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 lankytojų · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 lankytojų · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 lankytojų · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 lankytojų · 3,6%

Kiek Polas Pīls susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261000
Lie 20267001.700
Rugp 2026300600
Rugs 2026200300

Kiek dažnai žiūrimos Polas Pīls tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Polas Pīls paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Polas Pīls?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai2.80071,8%
telefonai1.10028,2%

Kuriomis kalbomis domisi Polas Pīls pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Arabų100100,0%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Polas Pīls ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
S 20 Rugs0
Pr 21 Rugs0
A 22 Rugs0
T 23 Rugs100
K 24 Rugs0
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa (prognozė)0
Pr 12 Spa (prognozė)0
A 13 Spa (prognozė)0
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0

Polas Pīls: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Polas Pīls paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

After bath lyderauja su 800 apsilankymais (29% Polas Pīls peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Polas Pīls yra?

3.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.300 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 2.600 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Polas Pīls?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (72%) ir telefonai (28%); kompiuteriai generuoja 72% apsilankymų.

Kurių Polas Pīls paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subalansuotas (Kontrastas): 32% lankytojų lankė 8% katalogo.