Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Puru (Pu Xinyu) puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Puru (Pu Xinyu): lankytojų įžvalgos
Lankytojai PEAR FLOWER AND BIRD lankė daugiau nei bet kurį kitą Puru (Pu Xinyu) paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 4% nuo bendros dalies. Tada ateina AUTUMN COUNTRYSIDE ir Kneeling by the River. Puru (Pu Xinyu) gavo 4.800 apsilankymų: 1.200 puslapio lankytojų, 3.600 – paveikslų lankytojų. Dinamika yra teigiama: Spa 2026 lankytojų buvo 100% daugiau nei Rugs 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 3.800 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (81%),telefonai (17%) ir planšetės (2%). Spalva aiškia: Suvarta paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 87% lankytojų, tačiau sudaro tik 74% katalogo.
Puru (Pu Xinyu): 10 paveikslų, kuriuos lankytojai stebi pirmiausia
10 labiausiai lankomų Puru (Pu Xinyu) paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 lankytojų · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 lankytojų · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 lankytojų · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 lankytojų · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 lankytojų · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 lankytojų · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 lankytojų · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 lankytojų · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 lankytojų · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 lankytojų · 2,1%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Puru (Pu Xinyu) puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 600 | 3.200 |
| Rugp 2026 | 200 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 300 | 100 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Puru (Pu Xinyu) paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurios Puru (Pu Xinyu) paveikslai atitinka tai, ką renkasi lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 2,0% | 4,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 18,0% | 19,1% |
| Šviesus | 80,0% | 76,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 68,0% | 66,0% |
| Subtili spalva | 24,0% | 23,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 6,0% | 8,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,0% | 2,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 52,0% | 57,5% |
| Pastelinės spalvos | 30,0% | 34,0% |
| Monochrominis | 16,0% | 6,4% |
| Žemiški tonai | 2,0% | 2,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 26,0% | 23,4% |
| Subalansuota | 64,0% | 63,8% |
| Vividūs | 10,0% | 12,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 48,0% | 48,9% |
| Švelnus | 28,0% | 29,8% |
| Subalansuotas | 10,0% | 8,5% |
| Ryški | 6,0% | 8,5% |
| Pareiškimas | 8,0% | 4,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 2,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 22,0% | 12,8% |
| Suvarta paletė | 74,0% | 87,2% |
Kurios Puru (Pu Xinyu) paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Puru (Pu Xinyu) auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.900 | 81,2% |
| telefonai | 800 | 16,7% |
| planšetės | 100 | 2,1% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Puru (Pu Xinyu) lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Vokiečių | 100 | 33,3% |
| Anglų | 100 | 33,3% |
| Prancūzų | 100 | 33,3% |
Kiek per dieną lankytojų turi Puru (Pu Xinyu) ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 400 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 400 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 400 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 500 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 100 |
Apie Puru (Pu Xinyu) svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Puru (Pu Xinyu) paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- PEAR FLOWER AND BIRD: 200 apsilankymų, 4% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.
Kokia Puru (Pu Xinyu) auditorijos apimtis?
- 4.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.200 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 3.600 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokius įrenginius naudoja Puru (Pu Xinyu) lankytojai?
- Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (81%),telefonai (17%) ir planšetės (2%); pirmauja kompiuteriai su 81% dalimi.
Kuri Puru (Pu Xinyu) tapinių stilių patraukia lankytojus?
- Suvarta paletė (Spalvų harmonija) paveikių: 87% lankytojų, 74% katalogo.