Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Ramonas Kasasas ką žiūri pirkėjai

1866 – 1932

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ramonas Kasasas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ramonas Kasasas: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver dažniau nei bet kurį kitą Ramonas Kasasas paveikslą: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 11% iš bendros dalies. Tada ateina Out of Doors ir La Sargantain. Ramonas Kasasas gavo 12.600 apsilankymų: 7.500 puslapio lankytojų, 5.100 – paveikslų lankytojų. Dinamika yra teigiama: Rugs 2026 lankytojų buvo 986% daugiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Rugs 2026: 7.600 lankytojų. Jie naršo Estų (87%),Vokiečių (4%) ir Japonų (4%) kalba. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (61%),telefonai (35%) ir planšetės (4%). Spalva aiškia: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 42% lankytojų, tačiau sudaro tik 22% katalogo.

Ramonas Kasasas: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

10 labiausiai lankomų Ramonas Kasasas paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver 1 Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver, 1893 600 lankytojų · 10,9%
  2. Out of Doors 2 Out of Doors, 1891 400 lankytojų · 7,3%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 400 lankytojų · 7,3%
  4. Entre dos capítols 4 Entre dos capítols, 1890 300 lankytojų · 5,5%
  5. A l'estiu tota cuca viu 5 A l'estiu tota cuca viu, 1886 300 lankytojų · 5,5%
  6. La pereza 6 La pereza, 1898 200 lankytojų · 3,6%
  7. The XIXth Century advances 7 The XIXth Century advances, 1902 200 lankytojų · 3,6%
  8. Dance at the Moulin de la Galette 8 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 200 lankytojų · 3,6%
  9. Female nude 9 Female nude, 1894 200 lankytojų · 3,6%
  10. Portrait of Charles Deering 10 Portrait of Charles Deering, 1914 200 lankytojų · 3,6%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Ramonas Kasasas puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20267003.400
Rugp 2026200500
Rugs 20266.5001.100

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Ramonas Kasasas paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Ramonas Kasasas paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Dance at the Moulin de la G…00000000020000
Portrait of Charles Deering0000000001001000
Julia00000000000100
Foreshortened female nude00000000000100
Out of Doors0000000002000100
White Lady00000000010000
Nude with a guitar000000000000
La pereza0000000001000100
The XIXth Century advances0000000001000100
Female portrait00000000020000

Kokia Ramonas Kasasas auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai7.70061,1%
telefonai4.40034,9%
planšetės5004,0%

Kuriomis kalbomis dominuoja Ramonas Kasasas pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Estų6.20087,3%
Vokiečių3004,2%
Japonų3004,2%
Bulgarų1001,4%
Prancūzų1001,4%
Korėjiečių1001,4%

Kiek per dieną lankytojų turi Ramonas Kasasas ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs300
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa300
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa100
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa0
P 9 Spa200
Š 10 Spa0
S 11 Spa200
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0

Apie Ramonas Kasasas svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Ramonas Kasasas paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver: 600 apsilankymų, 11% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.

Kokia Ramonas Kasasas auditorijos apimtis?

12.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.500 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 5.100 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Ramonas Kasasas lankytojai?

Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (61%),telefonai (35%) ir planšetės (4%); pirmauja kompiuteriai su 61% dalimi.

Kuriomis kalbomis pirkėjai skaito apie Ramonas Kasasas?

Estų (87%),Vokiečių (4%) ir Japonų (4%) kalba. Estų: 87%.

Kokia Ramonas Kasasas tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Švelnus šešėlis (Švytėjimas) paveikių: 42% lankytojų, 22% katalogo.