Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Remedios Varo Populiariausi paveikslai ir duomenys apie lankytojus

1865 – 1911

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Remedios Varo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Remedios Varo: skaičiai, kurie turi reikšmę

The call yra dažniausiai žiūrimas Remedios Varo paveikslas: 3.500 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 8% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Embroidering the Earth's mantle ir Cats' Paradise. Iš viso 56.400 apsilankymų: 17.700 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 38.700 lankomų paveikslus. Augimas 93% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 25.600). Pagrindinės kalbos: Italų (24%),Ispanų (14%) ir Švedų (11%). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%). Švelnus (Kontrastas) yra dominuojantis stilius: 35% lankytojų ir 24% katalogo.

10 labiausiai lankomų Remedios Varo paveikslų

Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Remedios Varo paveikslų.

  1. The call 1 The call 3.500 lankytojų · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 lankytojų · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 lankytojų · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 lankytojų · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 lankytojų · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 lankytojų · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 lankytojų · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 lankytojų · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 lankytojų · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 lankytojų · 2,5%

Koks yra Remedios Varo puslapio mėnesinis lankomumas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti lentelę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200400
Lie 20266.30019.300
Rugp 20262.6007.700
Rugs 20268.60011.300

Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Remedios Varo paveikslai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Remedios Varo paveikslų?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti lentelę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Remedios Varo?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti lentelę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60056,0%
telefonai22.30039,5%
planšetės2.5004,4%

Kokia Remedios Varo auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti lentelę
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų2.80023,9%
Ispanų1.60013,7%
Švedų1.30011,1%
Anglų1.20010,3%
Protugalų1.20010,3%
Rusų8006,8%
Vokiečių4003,4%
Čekų3002,6%
Vengrų3002,6%
Lietuvių3002,6%

Kiek kasdienių lankytojų turi Remedios Varo ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti lentelę
DienaPeržiūros
K 24 Rugs1.100
P 25 Rugs1.700
Š 26 Rugs1.600
S 27 Rugs1.400
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa1.400
Š 3 Spa900
S 4 Spa2.700
Pr 5 Spa2.200
A 6 Spa700
T 7 Spa2.500
K 8 Spa1.300
P 9 Spa1.300
Š 10 Spa500
S 11 Spa900
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa900
T 14 Spa500
K 15 Spa (prognozė)800
P 16 Spa (prognozė)1.100
Š 17 Spa (prognozė)700
S 18 Spa (prognozė)1.200
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)600
T 21 Spa (prognozė)900
K 22 Spa (prognozė)700
P 23 Spa (prognozė)1.000
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)1.100
Pr 26 Spa (prognozė)900
A 27 Spa (prognozė)500
T 28 Spa (prognozė)800
K 29 Spa (prognozė)700
P 30 Spa (prognozė)900
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)1.000
Pr 2 Lap (prognozė)900
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)800

Remedios Varo klausimai dėl poreikio

Kuri Remedios Varo paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?

The call, sulaukęs 3.500 apsilankymų arba 8% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Remedios Varo svetainėje AllPaintingsStore.com?

56.400 per dvylika mėnesių (17.700 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 38.700 – paveikslų puslapyje).

Ar Remedios Varo dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?

Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%); lyderia kompiuteriai su 56% dalimi.

Kuriomis kalbomis galima naršyti Remedios Varo?

Italų (24%),Ispanų (14%) ir Švedų (11%). Dominuojanti kalba – Italų, jos dalis yra 24%.

Ar yra Remedios Varo stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?

Taip, Švelnus (Kontrastas): 35% lankytuvų, lygus 24% katalogo daliai.