Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Takashis Murakamis ką žiūri pirkėjai

1962

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Takashis Murakamis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Takashis Murakamis: pirkėjų peržiūra

Pirkėjai lanko Flower ball dažniau nei bet kurį kitą Takashis Murakamis paveikslą: 1.300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 19% iš bendros dalies. Tada ateina Killer pink ir Rainbow Flower 4 O'Clock. Takashis Murakamis gavo 6.700 apsilankymų: 3.900 puslapio lankytojų, 2.800 – paveikslų lankytojų. Dinamika yra teigiama: Rugs 2026 lankytojų buvo 29% daugiau nei Rugp 2026. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 2.800 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (55%),telefonai (42%) ir planšetės (3%). Spalva aiškia: Žaismingas (Emocinis tonas) sulaukia 92% lankytojų, tačiau sudaro tik 29% katalogo.

Takashis Murakamis: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia

10 labiausiai lankomų Takashis Murakamis paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

  1. Flower ball 1 Flower ball 1.300 lankytojų · 18,6%
  2. Killer pink 2 Killer pink 600 lankytojų · 8,6%
  3. Rainbow Flower 4 O'Clock 3 Rainbow Flower 4 O'Clock 500 lankytojų · 7,1%
  4. 727 - (272) 4 727 - (272) 500 lankytojų · 7,1%
  5. The world of sphere 5 The world of sphere 400 lankytojų · 5,7%
  6. Normalized 6 Normalized 400 lankytojų · 5,7%
  7. Tan tan bo puking 7 Tan tan bo puking 300 lankytojų · 4,3%
  8. Mr Dob 8 Mr Dob 300 lankytojų · 4,3%
  9. The 500 arhats 9 The 500 arhats 300 lankytojų · 4,3%
  10. Stew (Blue) 10 Stew (Blue), 1995 200 lankytojų · 2,9%

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Takashis Murakamis puslapio lankytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20268002.000
Rugp 20261.200500
Rugs 20261.900300

Kaip kas mėnesį pasikeidžia Takashis Murakamis paveikslų lankomumas?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Takashis Murakamis paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Killer pink00000000000100
Art for Baby000000000000
Flower ball0000000002001000
Flowers blooming in this wo…000000000000
Eye Love Monogram00000000010000
Homage to francis bacon000000000000
Tan tan bo000000000000
The world of sphere0000000001001000
DOB (klien's Pot Series)00000000020000
Normalized0000000001000100

Kokia Takashis Murakamis auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai3.70055,2%
telefonai2.80041,8%
planšetės2003,0%

Kuriomis kalbomis dominuoja Takashis Murakamis pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų30013,6%
Ispanų30013,6%
Slovakų30013,6%
Bulgarų2009,1%
Turkų2009,1%
Chinese2009,1%
Arabų1004,5%
Prancūzų1004,5%
Japonų1004,5%
Olandų1004,5%

Kiek per dieną lankytojų turi Takashis Murakamis ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs600
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs100
T 30 Rugs300
K 1 Spa800
P 2 Spa100
Š 3 Spa0
S 4 Spa200
Pr 5 Spa400
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa100
P 9 Spa0
Š 10 Spa700
S 11 Spa100
Pr 12 Spa1.200
A 13 Spa900
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)900
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)500
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)1.100
A 20 Spa (prognozė)700
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)1.300
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)200
Pr 2 Lap (prognozė)1.400
A 3 Lap (prognozė)900
T 4 Lap (prognozė)400

Apie Takashis Murakamis svetainėje AllPaintingsStore.com

Kurį Takashis Murakamis paveikslą lankia daugiausia žmonių?

Flower ball: 1.300 apsilankymų, 19% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.

Kokia Takashis Murakamis auditorijos apimtis?

6.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.900 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 2.800 lankytojų – paveikslų puslapyje.

Kokius įrenginius naudoja Takashis Murakamis lankytojai?

Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (55%),telefonai (42%) ir planšetės (3%); pirmauja kompiuteriai su 55% dalimi.

Kokia Takashis Murakamis tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?

Žaismingas (Emocinis tonas) paveikių: 92% lankytojų, 29% katalogo.