Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Theodoor Van Thulden puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Theodoor Van Thulden: skaičiai, kurie turi reikšmę
Triumph der Galathea yra dažniausiai žiūrimas Theodoor Van Thulden paveikslas: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 17% viso kūrybos veikalų žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Time Reveals the Truth ir Harmony and Marriage. Iš viso 3.600 apsilankymų: 300 lankomų meno kūrėjo puslapį ir 3.300 lankomų paveikslus. Pokyris: 50% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 2.700). Įrenginių skirstymas: kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%). Eteriška (Nuotaika) yra dominuojantis stilius: 35% lankytojų ir 14% katalogo.
10 labiausiai lankomų Theodoor Van Thulden paveikslų
Ranga suformuota pagal lankytojų skaičių AllPaintingsStore.com svetainėje per pastaruosius dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo reitingą. 1-oji vieta yra viena dažniausiai peržiūrimų Theodoor Van Thulden paveikslų.
-
1
Triumph der Galathea, 1659
600 lankytojų · 17,1%
-
2
Time Reveals the Truth, 1657
300 lankytojų · 8,6%
-
3
Harmony and Marriage, 1652
200 lankytojų · 5,7%
-
4
The Gods mourning Phaeton
200 lankytojų · 5,7%
-
5
Theodoor van Thulden Antiochus and Stratonice
200 lankytojų · 5,7%
-
6
Allegory of Antwerp
200 lankytojų · 5,7%
-
7
The Rape of the Sabines
200 lankytojų · 5,7%
-
8
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUERISSANT JEAN CARATELLO, DIT AUTREFOIS MIRACLE DE SAINT MARTIN
200 lankytojų · 5,7%
-
9
Saint François de Paule prophétisant un fils à Louise de Savoie
200 lankytojų · 5,7%
-
10
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET DE L'ESPAGNE
200 lankytojų · 5,7%
Koks yra Theodoor Van Thulden puslapio mėnesinis lankomumas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 2.400 |
| Rugp 2026 | 0 | 600 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kiek mėnesio lankytojų pasiekia Theodoor Van Thulden paveikslai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką pirkėjai renkasi iš Theodoor Van Thulden paveikslų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti lentelę
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Elegantiška | 71,4% | 47,1% |
| Eteriška | 14,3% | 35,3% |
| Dramatiškumas | 14,3% | 17,6% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Romantiškas | 28,6% | 47,1% |
| Refleksyvus | 28,6% | 23,5% |
| Mirusė | 14,3% | 17,6% |
| Dramatiškas | 14,3% | 11,8% |
| Viltingas | 14,3% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 56,0% | 54,3% |
| Švelnus šešėlis | 28,0% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,0% | 17,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 22,9% |
| Subtili spalva | 36,0% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 40,0% | 57,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 36,0% | 20,0% |
| Subalansuota | 64,0% | 80,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,0% | 2,9% |
| Švelnus | 12,0% | 8,6% |
| Subalansuotas | 20,0% | 28,6% |
| Ryški | 40,0% | 45,7% |
| Pareiškimas | 20,0% | 14,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,0% | 5,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 8,6% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 8,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 52,0% | 42,9% |
| Suvarta paletė | 28,0% | 34,3% |
Kaip kas mėnesį pasitampa populiariausių Theodoor Van Thulden paveikslų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti lentelę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumph der Galathea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saint François de Paule pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harmony and Marriage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE CHRIST RESSUSCITE APPARA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the return of p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gods mourning Phaeton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Telefonai ar kompiuteriai: kur naršė Theodoor Van Thulden?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti lentelę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.900 | 80,6% |
| telefonai | 700 | 19,4% |
Kokia Theodoor Van Thulden auditorijos kalbų pasiskirstymo sudėtis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek kasdienių lankytojų turi Theodoor Van Thulden ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti lentelę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 200 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 300 |
| P 9 Spa | 400 |
| Š 10 Spa | 300 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 400 |
| P 16 Spa (prognozė) | 500 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 400 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 200 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 500 |
| P 23 Spa (prognozė) | 600 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 500 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 300 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 500 |
| P 30 Spa (prognozė) | 700 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 500 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 400 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
Theodoor Van Thulden klausimai dėl poreikio
Kuri Theodoor Van Thulden paveikslas yra dažniausiai peržiūrimas?
- Triumph der Galathea, sulaukęs 600 apsilankymų arba 17% viso žiūrovų skaičiaus. Pilnas sąrašas prasideda nuo 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Theodoor Van Thulden svetainėje AllPaintingsStore.com?
- 3.600 per dvylika mėnesių (300 lankytojų atsidavę lankytojų puslapyje, 3.300 – paveikslų puslapyje).
Ar Theodoor Van Thulden dažniau žiūrėte iš telefonų ar kompiuterių?
- Lankytojų pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (81%) ir telefonai (19%); lyderia kompiuteriai su 81% dalimi.
Ar yra Theodoor Van Thulden stiliaus, kurį lankytojai renkasi labiausiai?
- Taip, Eteriška (Nuotaika): 35% lankytuvų, lygus 14% katalogo daliai.