Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Thomas Gainsborough Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1727 – 1788

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Thomas Gainsborough puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Thomas Gainsborough: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Thomas Gainsborough tapyba yra Jonathano vaikis: 12.000 peržiūrų, kas sudaro 14% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Conversation in a Park ir Puslė ir puslė Andrews. Iš viso Thomas Gainsborough sulaukė 86.700 apsilankymų: 4.400 artisto puslapio ir 82.300 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 7%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 60.800. Pirkėjai naršo kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%). Pirkėjai skaito Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 48% lankytojų, lyginant su 30% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Thomas Gainsborough

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Thomas Gainsborough, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Jonathano vaikis 1 Jonathano vaikis 12.000 lankytojų · 13,5%
  2. Conversation in a Park 2 Conversation in a Park, 1740 6.200 lankytojų · 7,0%
  3. Puslė ir puslė Andrews 3 Puslė ir puslė Andrews, 1748 2.000 lankytojų · 2,2%
  4. Conversation in a Park 4 Conversation in a Park, 1740 1.400 lankytojų · 1,6%
  5. Geinsboro miškas (Kornardo miškas) 5 Geinsboro miškas (Kornardo miškas), 1746 1.100 lankytojų · 1,2%
  6. Mr. and Mrs. Andrews 6 Mr. and Mrs. Andrews, 1749 1.000 lankytojų · 1,1%
  7. Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower) 7 Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower), 1920 1.000 lankytojų · 1,1%
  8. The Mall in St. James 8 The Mall in St. James, 1783 900 lankytojų · 1,0%
  9. Mrs Graham 9 Mrs Graham, 1777 900 lankytojų · 1,0%
  10. Lambe Barry 10 Lambe Barry, 1759 800 lankytojų · 0,9%

Kiek Thomas Gainsborough susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262002.100
Lie 20262.30058.500
Rugp 202650010.900
Rugs 20261.40010.800

Kiek dažnai žiūrimos Thomas Gainsborough tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Thomas Gainsborough paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Jonathano vaikis0000000003.5004.4003.500
Puslė ir puslė Andrews0000000001.000800200
Fen Bridge Lane00000000030000
Mr. and Mrs. Andrews000000000400300100
Diana and Actaeon0000000001001000
The Artist's Wife00000000000100
Landscape with Cattle000000000000
Conversation in a Park0000000001.200100100
Lady Alston00000000010000
Queen Charlotte0000000010010000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Thomas Gainsborough?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai67.30077,6%
telefonai16.80019,4%
planšetės2.6003,0%

Kuriomis kalbomis domisi Thomas Gainsborough pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų30020,0%
Italų30020,0%
Gruzinų20013,3%
Korėjiečių20013,3%
Bulgarų1006,7%
Ispanų1006,7%
Prancūzų1006,7%
Protugalų1006,7%
Rusų1006,7%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Thomas Gainsborough ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs800
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa400
Š 3 Spa1.100
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa300
A 6 Spa1.100
T 7 Spa300
K 8 Spa1.300
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa900
Pr 12 Spa900
A 13 Spa700
T 14 Spa1.000
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)800
Š 17 Spa (prognozė)900
S 18 Spa (prognozė)900
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)1.600
T 21 Spa (prognozė)900
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)800
Š 24 Spa (prognozė)1.000
S 25 Spa (prognozė)1.000
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)1.700
T 28 Spa (prognozė)1.000
K 29 Spa (prognozė)1.300
P 30 Spa (prognozė)900
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.100
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.800
T 4 Lap (prognozė)1.000

Thomas Gainsborough: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Thomas Gainsborough paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Jonathano vaikis lyderauja su 12.000 apsilankymais (14% Thomas Gainsborough peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Thomas Gainsborough yra?

86.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.400 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 82.300 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Thomas Gainsborough?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (78%),telefonai (19%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 78% apsilankymų.

Kurių Thomas Gainsborough paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 48% lankytojų lankė 30% katalogo.