Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.564kūriniai 30.613menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Ticianas Ramsajaus Peale Ii Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1799 – 1885

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Ticianas Ramsajaus Peale Ii tapyba yra Diana ir Akteonas: 2.100 peržiūrų, kas sudaro 4% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere. Iš viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii sulaukė 66.100 apsilankymų: 23.300 artisto puslapio ir 42.800 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 8%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 34.900. Pirkėjai naršo Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%) kalba. Pirkėjai naršo kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Pirkėjai skaito Elegantiška (Nuotaika): tai sudaro 47% lankytojų, lyginant su 38% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Ticianas Ramsajaus Peale Ii

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Ticianas Ramsajaus Peale Ii, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Diana ir Akteonas 1 Diana ir Akteonas, 1556 2.100 lankytojų · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 lankytojų · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 lankytojų · 3,8%
  4. Mokestis 4 Mokestis, 1560 1.700 lankytojų · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 lankytojų · 3,6%
  6. Venus Anadyomene 6 Venus Anadyomene, 1520 1.300 lankytojų · 2,8%
  7. Andriečių bachenalija 7 Andriečių bachenalija, 1524 1.200 lankytojų · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 lankytojų · 2,5%
  9. Baltos moteris portretas 9 Baltos moteris portretas, 1561 1.100 lankytojų · 2,3%
  10. Aldobrandini Madonna 10 Aldobrandini Madonna, 1530 1.000 lankytojų · 2,1%

Kiek Ticianas Ramsajaus Peale Ii susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.700
Lie 20267.60027.300
Rugp 20267.8006.300
Rugs 20267.7007.500

Kiek dažnai žiūrimos Ticianas Ramsajaus Peale Ii tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šventoji šeima su ganytoju0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Aldobrandini Madonna000000002006000100
Vyras su pirštine000000000200200100
Vendraminų šeima000000000300100200
Nimfa ir piemenys0000000003000100
Diana ir Akteonas000000000700400900
Mokestis000000000600300800
Venerė prieš veidrodį000000000200400300
Mergina prisidėjusi prie ka…000000000300300100

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai48.50073,4%
telefonai15.20023,0%
planšetės2.4003,6%

Kuriomis kalbomis domisi Ticianas Ramsajaus Peale Ii pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.50047,3%
Ispanų7009,5%
Bulgarų6008,1%
Rusų6008,1%
Lenkų4005,4%
Korėjiečių3004,1%
Arabų1001,4%
Vokiečių1001,4%
Persų1001,4%
Suomių1001,4%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Ticianas Ramsajaus Peale Ii ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
A 22 Rugs600
T 23 Rugs600
K 24 Rugs400
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs600
T 30 Rugs500
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa700
S 4 Spa300
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa800
K 8 Spa1.100
P 9 Spa900
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.200
Pr 12 Spa500
A 13 Spa (prognozė)700
T 14 Spa (prognozė)1.000
K 15 Spa (prognozė)1.000
P 16 Spa (prognozė)900
Š 17 Spa (prognozė)800
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)800
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.000
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)1.200
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)1.100
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)1.000
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.200
Pr 2 Lap (prognozė)900

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Diana ir Akteonas lyderauja su 2.100 apsilankymais (4% Ticianas Ramsajaus Peale Ii peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Ticianas Ramsajaus Peale Ii yra?

66.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 23.300 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 42.800 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 73% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Ticianas Ramsajaus Peale Ii lankytojai?

Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%). Dažniausiai naudojama kalba yra Anglų (dalis: 47%).

Kurių Ticianas Ramsajaus Peale Ii paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų lankė 38% katalogo.