Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Von Luerzer puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Von Luerzer: demandas viename žvilksniu į
Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Von Luerzer tapyba yra Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 peržiūrų, kas sudaro 12% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Lake Chelan, (painting) ir Lions, (painting). Iš viso Von Luerzer sulaukė 3.400 apsilankymų: 400 artisto puslapio ir 3.000 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugs 2026 iki Spa 2026 padidėjo 100%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 3.100. Pirkėjai naršo kompiuteriai (91%) ir telefonai (9%). Pirkėjai skaito Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): tai sudaro 59% lankytojų, lyginant su 45% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Von Luerzer
Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Von Luerzer, pradedant nuo dažniausiai lankomų.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 lankytojų · 12,5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 lankytojų · 9,4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 lankytojų · 6,2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 lankytojų · 6,2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 lankytojų · 6,2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 lankytojų · 6,2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 lankytojų · 6,2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 lankytojų · 6,2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 lankytojų · 6,2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 lankytojų · 6,2%
Kiek Von Luerzer susidomi kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 2.800 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 100 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimos Von Luerzer tapybos darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia tapyba domina Von Luerzer pirkėjus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,8% | 3,1% |
| Švelnus šešėlis | 40,5% | 21,9% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 45,2% | 59,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 9,5% | 15,6% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 97,6% | 100,0% |
| Subtili spalva | 2,4% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 100,0% | 100,0% |
| Subalansuota | 0,0% | 0,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 9,5% | 18,8% |
| Subalansuotas | 11,9% | 0,0% |
| Ryški | 35,7% | 46,9% |
| Pareiškimas | 42,9% | 34,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,8% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 35,7% | 40,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 9,5% | 9,4% |
Kurios Von Luerzer paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Von Luerzer?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.100 | 91,2% |
| telefonai | 300 | 8,8% |
Kuriomis kalbomis domisi Von Luerzer pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti duomenis
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kiek kasdienių apsilankymų turi Von Luerzer ir koks jų prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 200 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 200 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 200 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 200 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 200 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Von Luerzer: dažniausiai užduodami klausimai
Kurios Von Luerzer paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) lyderauja su 400 apsilankymais (12% Von Luerzer peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.
Koks susidomėjimas Von Luerzer yra?
- 3.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 3.000 lankytojų lankius individualius paveikslus.
Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Von Luerzer?
- Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (91%) ir telefonai (9%); kompiuteriai generuoja 91% apsilankymų.
Kurių Von Luerzer paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?
- Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 59% lankytojų lankė 45% katalogo.