Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Valteris Emersonis Baumas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Valteris Emersonis Baumas: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko South Side, Easton (Industrial Scene Easton) dažniau nei bet kurį kitą Valteris Emersonis Baumas paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 8% iš bendros dalies. Tada ateina Bucks County Landscape ir Pennsylvania Scene, Easton. Valteris Emersonis Baumas gavo 3.200 apsilankymų: 700 puslapio lankytojų, 2.500 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 2.700 lankytojų. Lankytojų skaičius pagal įrenginius: kompiuteriai (100%). Spalva aiškia: Pareiškimas (Kontrastas) sulaukia 28% lankytojų, tačiau sudaro tik 10% katalogo.
Valteris Emersonis Baumas: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
10 labiausiai lankomų Valteris Emersonis Baumas paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
South Side, Easton (Industrial Scene Easton)
200 lankytojų · 8,0%
-
2
Bucks County Landscape
200 lankytojų · 8,0%
-
3
Pennsylvania Scene, Easton
200 lankytojų · 8,0%
-
4
Brook In The Woods
200 lankytojų · 8,0%
-
5
Bucks County Landscape, 1946
100 lankytojų · 4,0%
-
6
Houses ^ Stream In Fall
100 lankytojų · 4,0%
-
7
Summer Day
100 lankytojų · 4,0%
-
8
Point Pleasant
100 lankytojų · 4,0%
-
9
Spring Landscape, Doorway To Illusion
100 lankytojų · 4,0%
-
10
River Landscape
100 lankytojų · 4,0%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Valteris Emersonis Baumas puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 100 |
| Lie 2026 | 600 | 2.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Valteris Emersonis Baumas paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Valteris Emersonis Baumas paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 4,0% |
| Švelnus šešėlis | 6,0% | 4,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 44,0% | 32,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 42,0% | 40,0% |
| Šviesus | 8,0% | 20,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 66,0% | 68,0% |
| Subtili spalva | 24,0% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 10,0% | 4,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 8,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 77,1% | 83,3% |
| Žemiški tonai | 20,0% | 5,6% |
| Pastelinės spalvos | 2,9% | 11,1% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 42,0% | 60,0% |
| Subalansuota | 58,0% | 32,0% |
| Vividūs | 0,0% | 8,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 8,0% |
| Švelnus | 44,0% | 28,0% |
| Subalansuotas | 20,0% | 20,0% |
| Ryški | 22,0% | 16,0% |
| Pareiškimas | 10,0% | 28,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 34,0% | 32,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 24,0% | 24,0% |
| Subalansuota harmonija | 14,0% | 12,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 18,0% | 16,0% |
| Suvarta paletė | 10,0% | 16,0% |
Kurios Valteris Emersonis Baumas paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Side, Easton (Industr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Bucks County Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bethlehem Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pleasant Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trestle Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pink House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia Valteris Emersonis Baumas auditorijos įrenginių skirstymo struktūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti duomenis
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.200 | 100,0% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Valteris Emersonis Baumas pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Valteris Emersonis Baumas ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 300 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 100 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 100 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Apie Valteris Emersonis Baumas svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Valteris Emersonis Baumas paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- South Side, Easton (Industrial Scene Easton): 200 apsilankymų, 8% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.
Kokia Valteris Emersonis Baumas auditorijos apimtis?
- 3.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 2.500 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokius įrenginius naudoja Valteris Emersonis Baumas lankytojai?
- Lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (100%); pirmauja kompiuteriai su 100% dalimi.
Kokia Valteris Emersonis Baumas tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Pareiškimas (Kontrastas) paveikių: 28% lankytojų, 10% katalogo.