Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.514kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

William-Adolphe Bouguereau Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1825 – 1905

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William-Adolphe Bouguereau puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William-Adolphe Bouguereau: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto William-Adolphe Bouguereau tapyba yra Song of the Angels: 3.100 peržiūrų, kas sudaro 5% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ir Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). Iš viso William-Adolphe Bouguereau sulaukė 61.300 apsilankymų: 3.200 artisto puslapio ir 58.100 individualių paveikslėlių. Pobūdis slipo: lankytojų skaičius sumažėjo 9% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 38.100. Pirkėjai naršo kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%). Pirkėjai skaito Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 66% lankytojų, lyginant su 42% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus William-Adolphe Bouguereau

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus William-Adolphe Bouguereau, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3.100 lankytojų · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2.700 lankytojų · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2.500 lankytojų · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2.500 lankytojų · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2.300 lankytojų · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2.000 lankytojų · 3,1%
  7. Pietą (Bouguereau) 7 Pietą (Bouguereau), 1896 1.900 lankytojų · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1.900 lankytojų · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1.800 lankytojų · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1.700 lankytojų · 2,6%

Kiek William-Adolphe Bouguereau susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.000
Lie 20261.50036.600
Rugp 20261.20010.400
Rugs 202640010.100

Kiek dažnai žiūrimos William-Adolphe Bouguereau tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios William-Adolphe Bouguereau paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Pietą (Bouguereau)0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil0000000001.0001.000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001.800400100

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami William-Adolphe Bouguereau?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai43.30070,6%
telefonai16.60027,1%
planšetės1.4002,3%

Kuriomis kalbomis domisi William-Adolphe Bouguereau pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų80030,8%
Vokiečių50019,2%
Italų30011,5%
Protugalų2007,7%
Rusų2007,7%
Arabų1003,8%
Danų1003,8%
Ispanų1003,8%
Estų1003,8%
Prancūzų1003,8%

Kiek kasdienių apsilankymų turi William-Adolphe Bouguereau ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
K 24 Rugs700
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs400
T 30 Rugs500
K 1 Spa800
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa800
S 4 Spa300
Pr 5 Spa500
A 6 Spa400
T 7 Spa1.000
K 8 Spa500
P 9 Spa600
Š 10 Spa700
S 11 Spa500
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa500
T 14 Spa800
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)1.200
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)2.700
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)1.300
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)3.200
A 27 Spa (prognozė)900
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)1.500
Š 31 Spa (prognozė)1.300
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)3.500
A 3 Lap (prognozė)1.000
T 4 Lap (prognozė)1.700

William-Adolphe Bouguereau: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios William-Adolphe Bouguereau paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Song of the Angels lyderauja su 3.100 apsilankymais (5% William-Adolphe Bouguereau peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas William-Adolphe Bouguereau yra?

61.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.200 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 58.100 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo William-Adolphe Bouguereau?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 71% apsilankymų.

Kurių William-Adolphe Bouguereau paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subalansuota (Spalvų intensyvumas): 66% lankytojų lankė 42% katalogo.