Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
449.561kūriniai 30.612menininkai 4.658muziejai 32kalbos

Viljamas Trostas Ričardsas Priedžiavimo ir lankytojų statistika

1833 – 1905

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Viljamas Trostas Ričardsas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Viljamas Trostas Ričardsas: demandas viename žvilksniu į

Daugiausiai per pastarą dvylika mėnesių AllPaintingsStore.com svetainėje peržiūrėto Viljamas Trostas Ričardsas tapyba yra Cliffs of Dover: 4.700 peržiūrų, kas sudaro 20% visų šio kūrinio peržiūrų. Tęsiamas populiariausias: Galilee ir Puget Sound. Iš viso Viljamas Trostas Ričardsas sulaukė 24.100 apsilankymų: 3.300 artisto puslapio ir 20.800 individualių paveikslėlių. Pobūdis auga: lankytojų skaičius iš Rugp 2026 iki Rugs 2026 padidėjo 162%. Laukiamiausias mėnuo: Lie 2026, lankytojų skaičius: 14.000. Pirkėjai naršo kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Pirkėjai skaito Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): tai sudaro 41% lankytojų, lyginant su 16% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausiai peržiūrimos 10 paveikslai autoriaus Viljamas Trostas Ričardsas

Palyginimas pagal realius lankytojus per pastarądvienmetį svetainėje AllPaintingsStore.com: daugiausia peržiūrėta 10 paveikslų autoriaus Viljamas Trostas Ričardsas, pradedant nuo dažniausiai lankomų.

  1. Cliffs of Dover 1 Cliffs of Dover 4.700 lankytojų · 20,3%
  2. Galilee 2 Galilee, 1904 1.400 lankytojų · 6,0%
  3. Puget Sound 3 Puget Sound 500 lankytojų · 2,2%
  4. Untitled (D2X2TW) 4 Untitled (D2X2TW), 1867 400 lankytojų · 1,7%
  5. Breaking Sun, Rhode Island Coast 5 Breaking Sun, Rhode Island Coast 400 lankytojų · 1,7%
  6. On the Maine Coast 6 On the Maine Coast 400 lankytojų · 1,7%
  7. Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island 7 Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island, 1882 300 lankytojų · 1,3%
  8. Seascape 1 8 Seascape 1, 1886 300 lankytojų · 1,3%
  9. Forest Interior in Autumn 9 Forest Interior in Autumn, 1865 300 lankytojų · 1,3%
  10. Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 10 Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 300 lankytojų · 1,3%

Kiek Viljamas Trostas Ričardsas susidomi kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20263001.100
Lie 20262.10011.900
Rugp 20262002.200
Rugs 20267005.600

Kiek dažnai žiūrimos Viljamas Trostas Ričardsas tapybos darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Viljamas Trostas Ričardsas paveikslai yra labiausiai pageidaviami mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Woodland Glade00000000010000
Bouquet Valley, Adirondack…00000000001000
Victory000000000000
Woodland Brook00000000010000
Scene from Macbeth000000000000
Near Land's End, Cornwall0000000010010000
Scene from The Tempest0000000001000100
Civil War Scene0000000001001000
Graycliff, the Artist's Hom…0000000002001000
Forest Interior in Autumn0000000020010000

Kokius įrenginius naudoja pirkėjai naršydami Viljamas Trostas Ričardsas?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai21.20088,0%
telefonai2.40010,0%
planšetės5002,1%

Kuriomis kalbomis domisi Viljamas Trostas Ričardsas pirkėjai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti duomenis
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų50035,7%
Ispanų30021,4%
Italų30021,4%
Rusų30021,4%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Viljamas Trostas Ričardsas ir koks jų prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti duomenis
DienaPeržiūros
T 23 Rugs300
K 24 Rugs200
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs300
T 30 Rugs1.600
K 1 Spa300
P 2 Spa700
Š 3 Spa0
S 4 Spa100
Pr 5 Spa900
A 6 Spa600
T 7 Spa200
K 8 Spa2.700
P 9 Spa500
Š 10 Spa100
S 11 Spa400
Pr 12 Spa700
A 13 Spa500
T 14 Spa (prognozė)1.200
K 15 Spa (prognozė)1.900
P 16 Spa (prognozė)1.100
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)1.100
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.500
K 22 Spa (prognozė)2.200
P 23 Spa (prognozė)1.300
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)1.200
A 27 Spa (prognozė)1.000
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)2.500
P 30 Spa (prognozė)1.500
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)1.400
A 3 Lap (prognozė)1.100

Viljamas Trostas Ričardsas: dažniausiai užduodami klausimai

Kurios Viljamas Trostas Ričardsas paveikslai yra most didžiausiu poreikiu?

Cliffs of Dover lyderauja su 4.700 apsilankymais (20% Viljamas Trostas Ričardsas peržiūrų). Viršuje esančioje rangos sąraše pateikiami 10 geriausi darbai.

Koks susidomėjimas Viljamas Trostas Ričardsas yra?

24.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.300 lankytojų atsidavę lankyti meno autoriaus puslapį ir 20.800 lankytojų lankius individualius paveikslus.

Per kurius įrenginius pirkėjai naršo Viljamas Trostas Ričardsas?

Pirkėjai naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 88% apsilankymų.

Kurių Viljamas Trostas Ričardsas paveikių pirkėjai renkasi labiausiai?

Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): 41% lankytojų lankė 16% katalogo.