Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Allen Spatz Populaire schilderijen & bezoekgegevens

1948 – 1980

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Allen Spatz op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Allen Spatz: de cijfers die ertoe doen

Nelson Gonzalez and Yomo Toro is het meest bekeken schilderij van Allen Spatz: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Johnny Pacheco en Cachao on bass 1. In totaal 800 bezoeken: 200 naar de artiestenpagina en 600 naar de schilderijen. 100% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 600 bezoeken. Zachte schaduw (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 83% van de bezoeken, 44% van de catalogus.

Top 6 schilderijen van Allen Spatz op basis van bezoeken

Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Allen Spatz dat het vaakst wordt geopend.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 bezoeken · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 bezoeken · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 bezoeken · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 bezoeken · 16,7%

Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Allen Spatz?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Aug 20261000
Sep 202600

Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Allen Spatz?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe presteren de topverkoopstukken van Allen Spatz maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Allen Spatz?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de tabel
TaalBezoekenDelen
Engels200100,0%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Allen Spatz en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de tabel
DagBezoeken
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt100
wo 14 Okt0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)200
wo 4 Nov (voorspelling)0

Vragen over de vraag naar Allen Spatz

Wat is het meest bekeken schilderij van Allen Spatz?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro, met 100 weergaven of 17% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 6.

Hoeveel bezoeken krijgt Allen Spatz op AllPaintingsStore.com?

800 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 600 op de schilderijen).

Is er een stijl van Allen Spatz die bezoekers de voorkeur geven?

Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken tegenover 44% van de catalogus.