Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anders Andersen-Lundby op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anders Andersen-Lundby: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken A Busy Town in Moonlight vaker dan welk ander schilderij van Anders Andersen-Lundby dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Daarna volgen Illuminated Buildings in the Park en Man with Sledge in a Winter Landscape. Anders Andersen-Lundby kreeg 1.000 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 500 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 700 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 62% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 20% van de catalogus.
Anders Andersen-Lundby: de 7 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Anders Andersen-Lundby met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
A Busy Town in Moonlight, 1882
200 bezoeken · 25,0%
-
2
Illuminated Buildings in the Park, 1923
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Man with Sledge in a Winter Landscape, 1872
100 bezoeken · 12,5%
-
4
A Hunter in a Winter Landscape
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Untitled (AQZMQC), 1872
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Wintery landscape with a farmer leading a horsewagon., 1880
100 bezoeken · 12,5%
-
7
A clear winter day, 1891
100 bezoeken · 12,5%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Anders Andersen-Lundby per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Anders Andersen-Lundby per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Anders Andersen-Lundby sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 14,3% | 12,5% |
| Gematigde luminantie | 45,7% | 62,5% |
| Algehele helderheid: licht | 37,1% | 12,5% |
| Lichtgevend | 2,9% | 12,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 65,7% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,9% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,4% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 69,0% | 60,0% |
| Aardse tinten | 27,6% | 40,0% |
| Donkere tinten | 3,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 60,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,6% | 0,0% |
| Zacht | 28,6% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 17,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,7% | 25,0% |
| Verklaring | 20,0% | 62,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,6% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 37,5% |
| Evenwichtige harmonie | 5,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,7% | 12,5% |
| Harmonieus palet | 25,7% | 50,0% |
Welke schilderijen van Anders Andersen-Lundby trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape at a coast. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woman and a boy on a coun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQZMQC) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Children on the commons. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter landscape. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A man on a snow covered ave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coast of North Zealand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing ships off the coast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing in the firewood. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with Sledge in a Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Anders Andersen-Lundby?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Anders Andersen-Lundby, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 400 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Anders Andersen-Lundby op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Anders Andersen-Lundby krijgt de meeste bezoeken?
- A Busy Town in Moonlight: 200 weergaven, 25% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Anders Andersen-Lundby?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 500 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Anders Andersen-Lundby trekt kopers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 62% van de bezoeken, 20% van de catalogus.