Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Andrea Vaccaro op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Andrea Vaccaro: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken The Adoration of the Golden Calf vaker dan welk ander schilderij van Andrea Vaccaro dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Daarna volgen Jesus in the Garden of Gethsemane Abbey of Montserrat en Adoration of the Golden Calf, Museo di Capodimonte. Andrea Vaccaro kreeg 1.200 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 500 op schilderijen. Momentum vertraagd: 33% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Harmonieus palet (Kleurharmonie) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 18% van de catalogus.
Andrea Vaccaro: de 7 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Andrea Vaccaro met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
The Adoration of the Golden Calf, 1645
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Jesus in the Garden of Gethsemane Abbey of Montserrat
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Adoration of the Golden Calf, Museo di Capodimonte
200 bezoeken · 20,0%
-
4
Lot Made Drunk by His Daughters
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Loth and his daughters
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Diana and her Nymphs Surprised by Actaeon
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Martyre de sainte Agathe
100 bezoeken · 10,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Andrea Vaccaro per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Andrea Vaccaro per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Andrea Vaccaro sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 90,9% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 4,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 63,6% | 70,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,7% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,6% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 81,8% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 18,2% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,2% | 20,0% |
| Zacht | 22,7% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 31,8% | 30,0% |
| Krachtig contrast | 13,6% | 10,0% |
| Verklaring | 13,6% | 10,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 13,6% | 10,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 18,2% | 50,0% |
Welke schilderijen van Andrea Vaccaro trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Adoration of the Golden… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot Made Drunk by His Daugh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting of Christ the Rede… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias Heals his Blind Fath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting of sleeping Eros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus in the Garden of Geth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Penitent magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Cayetano offered to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Andrea Vaccaro?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Andrea Vaccaro, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 100 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Andrea Vaccaro op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Andrea Vaccaro krijgt de meeste bezoeken?
- The Adoration of the Golden Calf: 200 weergaven, 20% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Andrea Vaccaro?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 500 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Andrea Vaccaro trekt kopers aan?
- Harmonieus palet (Kleurharmonie) schilderijen: 50% van de bezoeken, 18% van de catalogus.