Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anna Claypoole Peale op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anna Claypoole Peale: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Still LIfe vaker dan welk ander schilderij van Anna Claypoole Peale dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van het totaal. Daarna volgen Lady Slippers in a Parian Vase en Marianne Beckett. Anna Claypoole Peale kreeg 1.100 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 900 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Donker (Lichtsterkte) trekt 55% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 20% van de catalogus.
Anna Claypoole Peale: de 8 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van Anna Claypoole Peale met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Still LIfe, 1811
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Lady Slippers in a Parian Vase, 1866
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Marianne Beckett, 1829
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Mrs. Thomas Larcombe (Anna Smith), 1818
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Woman in a Red Dress
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Portrait of a Gentleman 1
100 bezoeken · 9,1%
-
7
George Washington
100 bezoeken · 9,1%
-
8
George Weaver
100 bezoeken · 9,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Anna Claypoole Peale per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Anna Claypoole Peale per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Anna Claypoole Peale sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,0% | 54,5% |
| Zachte schaduw | 15,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 27,3% |
| Lichtgevend | 15,0% | 9,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 72,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,0% | 18,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,0% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 70,0% | 72,7% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 18,2% |
| Levendig | 5,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 36,4% |
| Zacht | 15,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 15,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 5,0% | 9,1% |
| Verklaring | 55,0% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,0% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 15,0% | 18,2% |
| Evenwichtige harmonie | 15,0% | 27,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 9,1% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 36,4% |
Welke schilderijen van Anna Claypoole Peale trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs. Thomas Larcombe (Anna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sarah Ann Beck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubens Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady Slippers in a Parian V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Woman in a Red Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrant Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosalba Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nancy Aertsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Anna Claypoole Peale?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Anna Claypoole Peale, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Anna Claypoole Peale op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Anna Claypoole Peale krijgt de meeste bezoeken?
- Still LIfe: 300 weergaven, 27% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Anna Claypoole Peale?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Anna Claypoole Peale trekt kopers aan?
- Donker (Lichtsterkte) schilderijen: 55% van de bezoeken, 20% van de catalogus.