Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Faistauer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anton Faistauer: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Anton Faistauer op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Untitled (AQR23A): 200 weergaven, wat 33% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Untitled (AQR23C) en German Porträt einer Dame mit dunklem Hut. Anton Faistauer trok in totaal 900 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 500 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 800 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Donker (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken, tegenover 32% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 5 schilderijen van Anton Faistauer die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 5 schilderijen van Anton Faistauer die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Anton Faistauer elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Anton Faistauer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Anton Faistauer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 31,7% | 83,3% |
| Zachte schaduw | 41,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 14,6% | 16,7% |
| Algehele helderheid: licht | 7,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 4,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,7% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 39,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 21,9% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,3% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 68,8% | 100,0% |
| Donkere tinten | 15,6% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 12,5% | 0,0% |
| Monochroom | 3,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 43,9% | 50,0% |
| Levendig | 7,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,2% | 0,0% |
| Zacht | 41,5% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 12,2% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 14,6% | 0,0% |
| Verklaring | 19,5% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 41,5% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 17,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,8% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,4% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 7,3% | 0,0% |
Welke schilderijen van Anton Faistauer zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Painter Georg Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman on Red Sofa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in White Blouse (First… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Lady in Blue Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother with Two Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman in Pink Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temple Walk of Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman in Pink Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Anton Faistauer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Anton Faistauer en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 200 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 300 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Anton Faistauer: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Anton Faistauer zijn het meest gewild?
- Untitled (AQR23A) voert met 200 bezoeken (33% van de weergaven van Anton Faistauer). De bovenstaande ranglijst toont de top 5.
Hoeveel interesse is er in Anton Faistauer?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 500 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Anton Faistauer geven kopers de voorkeur?
- Donker (Lichtsterkte): 83% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.