Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Anton Mauve Waar kopers op letten

1838 – 1888

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Mauve op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Anton Mauve: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 vaker dan welk ander schilderij van Anton Mauve dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Daarna volgen Scheveningen en A Team and Pull-cart. Anton Mauve kreeg 5.200 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina, 4.100 op schilderijen. Het momentum is positief: 700% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 4.300 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (83%), telefoons (12%) en tablets (6%). De voorkeur is duidelijk: Melancholisch (Emotionele toon) trekt 100% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 50% van de catalogus.

Anton Mauve: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Anton Mauve met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 1 Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 400 bezoeken · 9,1%
  2. Scheveningen 2 Scheveningen, 1874 300 bezoeken · 6,8%
  3. A Team and Pull-cart 3 A Team and Pull-cart 300 bezoeken · 6,8%
  4. The country road 4 The country road 300 bezoeken · 6,8%
  5. A peasant woman by a barn 5 A peasant woman by a barn 200 bezoeken · 4,5%
  6. Crossing the Heath 6 Crossing the Heath 200 bezoeken · 4,5%
  7. Grazing sheep 7 Grazing sheep 200 bezoeken · 4,5%
  8. Finished grazing 8 Finished grazing 200 bezoeken · 4,5%
  9. Landscape With Shepherd And Sheep 9 Landscape With Shepherd And Sheep 200 bezoeken · 4,5%
  10. Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888 10 Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888 200 bezoeken · 4,5%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Anton Mauve per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20264003.900
Aug 20260100
Sep 2026700100

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Anton Mauve per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Anton Mauve trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Untitled (D2X6N7)000000000000
Woman from Laren with lamb000000000000
Changing Pasture000000000000
Le Ramassage du Goémon (Col…0000000003001000
A Dutch Road000000000000
Homeward Bound000000000000
Cow in a Stable000000000000
The Vegetable Garden000000000000
Cows in the Meadow000000000000
In the Vegetable Garden000000000000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Anton Mauve?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten4.30082,7%
telefoons60011,5%
tablets3005,8%

In welke talen surfen de kopers van Anton Mauve?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Japans50055,6%
Italiaans20022,2%
Fins10011,1%
Zweeds10011,1%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Anton Mauve, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
vr 25 Sep100
za 26 Sep200
zo 27 Sep100
ma 28 Sep100
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt200
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt100
ma 12 Okt100
di 13 Okt100
wo 14 Okt100
do 15 Okt0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0

Over Anton Mauve op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Anton Mauve krijgt de meeste bezoeken?

Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 weergaven, 9% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Anton Mauve?

5.200 bezoeken in twaalf maanden, 1.100 op de artiestenpagina en 4.100 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Anton Mauve?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (83%), telefoons (12%) en tablets (6%); apparaten staat op de eerste plaats met 83%.

Welke schilderstijl van Anton Mauve trekt kopers aan?

Melancholisch (Emotionele toon) schilderijen: 100% van de bezoeken, 50% van de catalogus.