Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Refregier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anton Refregier: de kijk van de bezoekers
Bezoekers openen History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California vaker dan welk ander schilderij van Anton Refregier dan ook: 600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 46% van het totaal. Daarna volgen Untitled (AQRPGT) en Untitled (AQRPGM). Anton Refregier kreeg 1.000 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 800 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 900 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 85% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 39% van de catalogus.
Anton Refregier: de 6 schilderijen die bezoekers als eerste bekijken
De 6 schilderijen van Anton Refregier met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California, 2012
600 bezoeken · 46,2%
-
2
Untitled (AQRPGT), 2012
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Untitled (AQRPGM), 2012
200 bezoeken · 15,4%
-
4
for I say at the core of democracy, finally, is the religious element. All the religions, old and new, are there. Walt Whitman, Democratic Vistas, 1871. From the series Great Ideas of Western Man, 1957
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Untitled (AQRPGV), 2012
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Untitled (AQRPGZ), 2012
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Anton Refregier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Anton Refregier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Anton Refregier komen overeen met de keuzes van bezoekers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 11,1% | 15,4% |
| Gematigde luminantie | 72,2% | 69,2% |
| Algehele helderheid: licht | 11,1% | 7,7% |
| Lichtgevend | 5,6% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 5,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 44,4% | 76,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 27,8% | 7,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 30,8% |
| Donkere tinten | 25,0% | 53,8% |
| Neutrale kleuren | 25,0% | 15,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 5,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 44,4% | 30,8% |
| Levendig | 50,0% | 69,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,6% | 0,0% |
| Zacht | 44,4% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 30,8% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 46,2% |
| Verklaring | 22,2% | 7,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,9% | 84,6% |
| Harmonieus palet | 33,3% | 7,7% |
Welke schilderijen van Anton Refregier trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Color Study, Exhibiti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (detail of figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| for I say at the core of de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGX) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de bezoekers van Anton Refregier?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Anton Refregier, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Anton Refregier op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Anton Refregier krijgt de meeste bezoeken?
- History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California: 600 weergaven, 46% van het totaal aantal weergaven. 6 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Anton Refregier?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 800 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Anton Refregier trekt bezoekers aan?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) schilderijen: 85% van de bezoeken, 39% van de catalogus.