Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Antonio Benetazzo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Antonio Benetazzo: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Antonio Benetazzo op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Untitled: 200 weergaven, wat 12% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Untitled en Untitled. Antonio Benetazzo trok in totaal 2.100 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.700 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Harmonieus palet (Kleurharmonie): 53% van de bezoeken, tegenover 36% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Antonio Benetazzo die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Antonio Benetazzo die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Untitled
200 bezoeken · 11,8%
-
2
Untitled, 1969
200 bezoeken · 11,8%
-
3
Untitled, 1965
100 bezoeken · 5,9%
-
4
I, 1971
100 bezoeken · 5,9%
-
5
Toccata/Escape/Poetry
100 bezoeken · 5,9%
-
6
Brazil, 1971
100 bezoeken · 5,9%
-
7
Untitled, 1967
100 bezoeken · 5,9%
-
8
Untitled
100 bezoeken · 5,9%
-
9
Untitled, 1967
100 bezoeken · 5,9%
-
10
Untitled, 1967
100 bezoeken · 5,9%
Hoeveel interesse krijgt Antonio Benetazzo elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Antonio Benetazzo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Antonio Benetazzo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 5,9% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 41,2% |
| Lichtgevend | 66,0% | 52,9% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 80,0% | 76,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 17,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,0% | 5,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 49,0% | 52,9% |
| Monochroom | 49,0% | 47,1% |
| Pasteltinten | 2,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 35,3% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 58,8% |
| Levendig | 4,0% | 5,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 70,0% | 58,8% |
| Zacht | 10,0% | 11,8% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 5,9% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 5,9% |
| Verklaring | 6,0% | 17,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 17,6% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 5,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 23,5% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 52,9% |
Welke schilderijen van Antonio Benetazzo zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perspectives: Parati, Parat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brazil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| And when you have no inspir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The world cup is ours, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Space intermed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The people are against the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Antonio Benetazzo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Antonio Benetazzo en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Antonio Benetazzo: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Antonio Benetazzo zijn het meest gewild?
- Untitled voert met 200 bezoeken (12% van de weergaven van Antonio Benetazzo). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Antonio Benetazzo?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Antonio Benetazzo geven kopers de voorkeur?
- Harmonieus palet (Kleurharmonie): 53% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.