Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Antonio Muñoz Degrain op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Antonio Muñoz Degrain: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken El Safo vaker dan welk ander schilderij van Antonio Muñoz Degrain dan ook: 1.400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Daarna volgen Granada en Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain kreeg 7.000 bezoeken: 1.800 op de artiestenpagina, 5.200 op schilderijen. Het momentum is positief: 250% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 5.100 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (76%) en telefoons (24%). De voorkeur is duidelijk: Aardse tinten (Kleurenpalet) trekt 64% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 44% van de catalogus.
Antonio Muñoz Degrain: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Antonio Muñoz Degrain met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
El Safo
1.400 bezoeken · 24,6%
-
2
Granada
300 bezoeken · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 bezoeken · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 bezoeken · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 bezoeken · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 bezoeken · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 bezoeken · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 bezoeken · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 bezoeken · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 bezoeken · 1,8%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Antonio Muñoz Degrain per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.000 | 4.100 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 700 | 700 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Antonio Muñoz Degrain per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Antonio Muñoz Degrain sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 30,0% | 43,9% |
| Zachte schaduw | 44,0% | 45,6% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 10,5% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,0% | 28,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 15,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 40,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 36,0% | 15,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 43,6% | 64,1% |
| Donkere tinten | 48,7% | 35,9% |
| Natuurlijke tinten | 2,6% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 2,6% | 0,0% |
| Warme tinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 56,1% |
| Levendig | 28,0% | 10,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 5,3% |
| Zacht | 24,0% | 40,4% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 17,5% |
| Verklaring | 30,0% | 26,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,0% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 7,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 29,8% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 24,6% |
Welke schilderijen van Antonio Muñoz Degrain trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Antonio Muñoz Degrain?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 5.300 | 75,7% |
| telefoons | 1.700 | 24,3% |
In welke talen surfen de kopers van Antonio Muñoz Degrain?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 40,0% |
| Frans | 200 | 40,0% |
| Spaans | 100 | 20,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Antonio Muñoz Degrain, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 300 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Antonio Muñoz Degrain op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Antonio Muñoz Degrain krijgt de meeste bezoeken?
- El Safo: 1.400 weergaven, 25% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Antonio Muñoz Degrain?
- 7.000 bezoeken in twaalf maanden, 1.800 op de artiestenpagina en 5.200 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Antonio Muñoz Degrain?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (76%) en telefoons (24%); apparaten staat op de eerste plaats met 76%.
Welke schilderstijl van Antonio Muñoz Degrain trekt kopers aan?
- Aardse tinten (Kleurenpalet) schilderijen: 64% van de bezoeken, 44% van de catalogus.