Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Arnolfo Di Cambio op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Arnolfo Di Cambio: de cijfers die ertoe doen
Tabernacle is het meest bekeken schilderij van Arnolfo Di Cambio: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Tomb of Boniface VIII (detail) en Presepio (detail) (21). In totaal 1.700 bezoeken: 500 naar de artiestenpagina en 1.200 naar de schilderijen. 100% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 1.400 bezoeken. Elegant (Sfeer) is de voorkeursstijl: 60% van de bezoeken, 38% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Arnolfo Di Cambio op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Arnolfo Di Cambio dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Tabernacle, 1293
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 bezoeken · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 bezoeken · 7,7%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Arnolfo Di Cambio?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Arnolfo Di Cambio?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Arnolfo Di Cambio?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Elegant | 37,5% | 60,0% |
| Sereniteit | 50,0% | 40,0% |
| Sereniteit | 12,5% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Reflectief | 37,5% | 60,0% |
| Sereniteit | 37,5% | 40,0% |
| Spiritueel | 12,5% | 0,0% |
| Sereniteit | 12,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 36,0% | 38,5% |
| Lichtgevend | 4,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 92,0% | 84,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,0% | 7,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,0% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 90,0% | 84,6% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 15,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 15,4% |
| Verklaring | 86,0% | 76,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 23,1% |
| Harmonieus palet | 76,0% | 46,2% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Arnolfo Di Cambio maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Arnolfo Di Cambio?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Arnolfo Di Cambio en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 300 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over de vraag naar Arnolfo Di Cambio
Wat is het meest bekeken schilderij van Arnolfo Di Cambio?
- Tabernacle, met 200 weergaven of 15% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Arnolfo Di Cambio op AllPaintingsStore.com?
- 1.700 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 1.200 op de schilderijen).
Is er een stijl van Arnolfo Di Cambio die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Elegant (Sfeer): 60% van de bezoeken tegenover 38% van de catalogus.