Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Arthur John Elsley op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Arthur John Elsley: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Arthur John Elsley op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Elsey: 400 weergaven, wat 15% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Good night en A Helping Hand. Arthur John Elsley trok in totaal 3.100 bezoeken aan, met 700 op de artiestenpagina en 2.400 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 400% gegroeid van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 2.500 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (3%). Kopers hebben een voorkeur voor Donkere tinten (Kleurenpalet): 43% van de bezoeken, tegenover 18% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Arthur John Elsley die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Arthur John Elsley die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Elsey
400 bezoeken · 15,4%
-
2
Good night
300 bezoeken · 11,5%
-
3
A Helping Hand
200 bezoeken · 7,7%
-
4
Mother's Darling
200 bezoeken · 7,7%
-
5
As Good As Ever
200 bezoeken · 7,7%
-
6
Elsey arthur john the blue ribbon
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Children With A St Bernard
100 bezoeken · 3,8%
-
8
Love At First Sight
100 bezoeken · 3,8%
-
9
Snapdragon
100 bezoeken · 3,8%
-
10
Head study of a young girl
100 bezoeken · 3,8%
Hoeveel interesse krijgt Arthur John Elsley elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Arthur John Elsley bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Arthur John Elsley?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,4% | 34,6% |
| Zachte schaduw | 36,2% | 15,4% |
| Gematigde luminantie | 36,2% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,6% | 7,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,2% | 23,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 30,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 19,1% | 38,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 73,7% | 52,4% |
| Donkere tinten | 18,4% | 42,9% |
| Neutrale kleuren | 7,9% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 12,8% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 70,2% | 57,7% |
| Levendig | 17,0% | 26,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,1% | 3,9% |
| Zacht | 12,8% | 19,2% |
| Gebalanceerd | 8,5% | 3,9% |
| Krachtig contrast | 19,1% | 19,2% |
| Verklaring | 57,5% | 53,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,4% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 12,8% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 6,4% | 3,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 70,2% | 76,9% |
| Harmonieus palet | 4,3% | 3,9% |
Welke schilderijen van Arthur John Elsley zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Good night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Hide And Seek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother's Darling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elsey arthur john the blue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The New Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Helping Hand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Snapdragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children With A St Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castles in the Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruff Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door Arthur John Elsley te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.400 | 77,4% |
| telefoons | 600 | 19,4% |
| tablets | 100 | 3,2% |
In welke talen surfen kopers van Arthur John Elsley?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Zweeds | 100 | 50,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Arthur John Elsley en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Arthur John Elsley: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Arthur John Elsley zijn het meest gewild?
- Elsey voert met 400 bezoeken (15% van de weergaven van Arthur John Elsley). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Arthur John Elsley?
- 3.100 bezoeken in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 2.400 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Arthur John Elsley?
- Kopers browsen op apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 77% van de bezoeken.
Welk type schilderij van Arthur John Elsley geven kopers de voorkeur?
- Donkere tinten (Kleurenpalet): 43% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.