Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Beatrice Kreloff Waar kopers op letten

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Beatrice Kreloff op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Beatrice Kreloff: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken Figure 13 vaker dan welk ander schilderij van Beatrice Kreloff dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van het totaal. Daarna volgen Figure 8 en Figure 17. Beatrice Kreloff kreeg 1.000 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 600 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 900 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Lichtgevend (Lichtsterkte) trekt 33% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 8% van de catalogus.

Beatrice Kreloff: de 5 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 5 schilderijen van Beatrice Kreloff met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 bezoeken · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 bezoeken · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 bezoeken · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 bezoeken · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 bezoeken · 16,7%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Beatrice Kreloff per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sep 202600

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Beatrice Kreloff per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Beatrice Kreloff trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

In welke talen surfen de kopers van Beatrice Kreloff?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Beatrice Kreloff, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0

Over Beatrice Kreloff op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Beatrice Kreloff krijgt de meeste bezoeken?

Figure 13: 200 weergaven, 33% van het totaal aantal weergaven. 5 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Beatrice Kreloff?

1.000 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 600 op de schilderijen.

Welke schilderstijl van Beatrice Kreloff trekt kopers aan?

Lichtgevend (Lichtsterkte) schilderijen: 33% van de bezoeken, 8% van de catalogus.