Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Beatrice Offor op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Beatrice Offor: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Woman Entering through a Door vaker dan welk ander schilderij van Beatrice Offor dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 13% van het totaal. Daarna volgen Circe en Sir Ralph Littler. Beatrice Offor kreeg 3.300 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 2.600 op schilderijen. Momentum vertraagd: 33% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.700 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (88%) en telefoons (12%). De voorkeur is duidelijk: Gedempt (Kleurverzadiging) trekt 80% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 60% van de catalogus.
Beatrice Offor: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Beatrice Offor met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Woman Entering through a Door, 1917
400 bezoeken · 13,3%
-
2
Circe, 1911
300 bezoeken · 10,0%
-
3
Sir Ralph Littler
300 bezoeken · 10,0%
-
4
A Tangle in My Garden, 1917
200 bezoeken · 6,7%
-
5
Monkey and a Jar, 1920
200 bezoeken · 6,7%
-
6
Graveyard Scene, 1917
200 bezoeken · 6,7%
-
7
The Rosary, 1920
200 bezoeken · 6,7%
-
8
Destiny, 1894
200 bezoeken · 6,7%
-
9
Portrait of an Unknown Woman in Red, 1917
100 bezoeken · 3,3%
-
10
The Crystal Gazer, 1920
100 bezoeken · 3,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Beatrice Offor per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Beatrice Offor per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Beatrice Offor sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 64,0% | 70,0% |
| Zachte schaduw | 32,0% | 30,0% |
| Gematigde luminantie | 4,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 80,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 80,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 32,0% | 26,7% |
| Zacht | 40,0% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 20,0% |
| Verklaring | 4,0% | 3,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 23,3% |
| Zacht gemengd palet | 36,0% | 53,3% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 23,3% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Beatrice Offor trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Angel and Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ralph Littler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey and a Jar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Crystal Gazer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Auntie's Best Bonnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'It is not the linen you're… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esme Dancing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Beatrice Offor?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 87,9% |
| telefoons | 400 | 12,1% |
In welke talen surfen de kopers van Beatrice Offor?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Portugees | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Beatrice Offor, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Beatrice Offor op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Beatrice Offor krijgt de meeste bezoeken?
- Woman Entering through a Door: 400 weergaven, 13% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Beatrice Offor?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 2.600 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Beatrice Offor?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (88%) en telefoons (12%); apparaten staat op de eerste plaats met 88%.
Welke schilderstijl van Beatrice Offor trekt kopers aan?
- Gedempt (Kleurverzadiging) schilderijen: 80% van de bezoeken, 60% van de catalogus.