Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Ben Nicholson Waar kopers op letten

1894 – 1982

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ben Nicholson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ben Nicholson: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken 1946 (still life) vaker dan welk ander schilderij van Ben Nicholson dan ook: 800 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van het totaal. Daarna volgen 1969 (Holkham Sands No. 1) en 1934 (relief). Ben Nicholson kreeg 9.500 bezoeken: 1.500 op de artiestenpagina, 8.000 op schilderijen. Het momentum is positief: 133% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 7.900 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (85%), telefoons (12%) en tablets (3%). De voorkeur is duidelijk: Sereniteit (Sfeer) trekt 56% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 39% van de catalogus.

Ben Nicholson: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Ben Nicholson met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. 1946 (still life) 1 1946 (still life), 1946 800 bezoeken · 8,2%
  2. 1969 (Holkham Sands No. 1) 2 1969 (Holkham Sands No. 1), 1969 700 bezoeken · 7,2%
  3. 1934 (relief) 3 1934 (relief), 1934 400 bezoeken · 4,1%
  4. c.1946–1947 (3 circles) 4 c.1946–1947 (3 circles), 1947 300 bezoeken · 3,1%
  5. 1940 (Cornish Landscape) 5 1940 (Cornish Landscape), 1940 300 bezoeken · 3,1%
  6. 1932 (painting) 6 1932 (painting), 1932 300 bezoeken · 3,1%
  7. 1924 (first abstract painting, Chelsea) 7 1924 (first abstract painting, Chelsea) 300 bezoeken · 3,1%
  8. 1925 (landschap) 8 1925 (landschap), 1925 300 bezoeken · 3,1%
  9. 1927 (Winifred and Jake) 9 1927 (Winifred and Jake), 1928 200 bezoeken · 2,1%
  10. 1932–40 (still life) 10 1932–40 (still life), 1940 200 bezoeken · 2,1%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Ben Nicholson per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026200400
Jul 20261.1006.800
Aug 2026100200
Sep 2026100600

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Ben Nicholson per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Ben Nicholson trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
1946 (Cerulee Abstractie)000000000000
date unknown (king III)00000000010000
Exhibition Sign000000000000
May 1927 (still life with k…000000000000
1930 (Christmas night)00000000010000
1927 (Winifred and Jake)00000000010000
1932–33 (musical instrument…00000000010000
May 1956 (hendrifter)000000000000
1945 (still life with flag)00000000020000
1926 (still life with fruit…00000000000100

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Ben Nicholson?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten8.10085,3%
telefoons1.10011,6%
tablets3003,2%

In welke talen surfen de kopers van Ben Nicholson?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels100100,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Ben Nicholson, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep100
di 29 Sep100
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt100
wo 7 Okt300
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt0
ma 12 Okt100
di 13 Okt0
wo 14 Okt100
do 15 Okt200
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)300
do 22 Okt (voorspelling)100
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)300
do 29 Okt (voorspelling)200
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)200
di 3 Nov (voorspelling)200
wo 4 Nov (voorspelling)300
do 5 Nov (voorspelling)200

Over Ben Nicholson op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Ben Nicholson krijgt de meeste bezoeken?

1946 (still life): 800 weergaven, 8% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Ben Nicholson?

9.500 bezoeken in twaalf maanden, 1.500 op de artiestenpagina en 8.000 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Ben Nicholson?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (85%), telefoons (12%) en tablets (3%); apparaten staat op de eerste plaats met 85%.

Welke schilderstijl van Ben Nicholson trekt kopers aan?

Sereniteit (Sfeer) schilderijen: 56% van de bezoeken, 39% van de catalogus.