Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Benjamin Marshall op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Benjamin Marshall: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804 vaker dan welk ander schilderij van Benjamin Marshall dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van het totaal. Daarna volgen Daniel Lambert en Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -. Benjamin Marshall kreeg 1.200 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 1.000 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.200 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 62% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 42% van de catalogus.
Benjamin Marshall: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Benjamin Marshall met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Daniel Lambert
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -, 1800
100 bezoeken · 7,7%
-
4
James Belcher, Bare-knuckle Champion Of England
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Daniel Lambert -
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Ohn Hilton, Judge Of The Course At Newmarket
100 bezoeken · 7,7%
-
7
A Farmer With A Horse And Cart
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Muly moloch
100 bezoeken · 7,7%
-
9
George, Marquess Of Huntly
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Mully Moloch
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Benjamin Marshall per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Benjamin Marshall per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Benjamin Marshall sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 15,4% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 30,8% |
| Algehele helderheid: licht | 14,0% | 23,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 7,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 30,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 42,0% | 61,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 67,4% | 53,8% |
| Neutrale kleuren | 19,6% | 38,5% |
| Donkere tinten | 13,0% | 7,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 69,2% |
| Levendig | 12,0% | 15,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 23,1% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 23,1% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 15,4% |
| Verklaring | 30,0% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 46,2% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 38,5% |
Welke schilderijen van Benjamin Marshall trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.G. Shaddick, the Celebrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| General Sir Thomas Stirling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Barn With A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Gully, engraved by Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ispwell lass, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr John Bowles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Golden Chestnut Racehorse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Benjamin Marshall?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Benjamin Marshall, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Benjamin Marshall op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Benjamin Marshall krijgt de meeste bezoeken?
- Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804: 200 weergaven, 15% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Benjamin Marshall?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 1.000 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Benjamin Marshall trekt kopers aan?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 62% van de bezoeken, 42% van de catalogus.