Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bernardino Luini op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Bernardino Luini: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Salome with the Head of St John the Baptist vaker dan welk ander schilderij van Bernardino Luini dan ook: 700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Daarna volgen LE SILENCE en Madonna with Child and the Young St John. Bernardino Luini kreeg 9.200 bezoeken: 2.600 op de artiestenpagina, 6.600 op schilderijen. Het momentum is positief: 367% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 7.400 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (76%), telefoons (22%) en tablets (2%). De voorkeur is duidelijk: Dramatisch (Sfeer) trekt 32% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 21% van de catalogus.
Bernardino Luini: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Bernardino Luini met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Bernardino Luini per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
1.800
5.600
Aug 2026
200
100
Sep 2026
600
800
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Bernardino Luini per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Bernardino Luini sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
24,1%
33,9%
Dramatisch
20,7%
32,3%
Elegant
24,1%
12,9%
Sereniteit
17,2%
8,1%
Romantisch
6,9%
4,8%
Klassiek
3,5%
3,2%
Mystiek
3,5%
3,2%
Etherisch
0,0%
1,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
20,7%
25,8%
Sereniteit
20,7%
16,1%
Sereniteit
24,1%
12,9%
Melancholisch
10,3%
16,1%
Dramatisch
6,9%
6,5%
Spiritueel
6,9%
6,5%
Mysterieus
0,0%
8,1%
Nostalgisch
3,5%
4,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
54,0%
50,6%
Zachte schaduw
20,0%
13,0%
Gematigde luminantie
16,0%
24,7%
Algehele helderheid: licht
10,0%
11,7%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
16,0%
23,4%
Subtiel kleurgebruik
46,0%
39,0%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
20,8%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
16,9%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
84,8%
83,6%
Donkere tinten
8,7%
11,0%
Neutrale kleuren
6,5%
5,5%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
34,0%
31,2%
Gebalanceerd
50,0%
46,8%
Levendig
16,0%
22,1%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,0%
1,3%
Zacht
20,0%
24,7%
Gebalanceerd
16,0%
10,4%
Krachtig contrast
28,0%
36,4%
Verklaring
32,0%
27,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
5,2%
Zacht gemengd palet
18,0%
19,5%
Evenwichtige harmonie
14,0%
13,0%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
46,8%
Harmonieus palet
18,0%
15,6%
Welke schilderijen van Bernardino Luini trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kruisiging
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Le Christ bénissant, sauveu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The infant Jesus with a Lamb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Virgin Holding the Slee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA VIERGE A L'ENFANT AVEC U…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna in the Rose Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Madonna and Child with Sts…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
De Penitente Sint Jeremia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salomé recevant la tête de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Holy Family with Saints…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Bernardino Luini?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
7.000
76,1%
telefoons
2.000
21,7%
tablets
200
2,2%
In welke talen surfen de kopers van Bernardino Luini?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Italiaans
1.100
84,6%
Frans
100
7,7%
Koreaans
100
7,7%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Bernardino Luini, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
0
di 22 Sep
100
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
500
vr 25 Sep
100
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
300
di 29 Sep
400
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
100
vr 2 Okt
400
za 3 Okt
600
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
100
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
100
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
300
zo 11 Okt
300
ma 12 Okt (voorspelling)
100
di 13 Okt (voorspelling)
200
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
300
vr 16 Okt (voorspelling)
200
za 17 Okt (voorspelling)
300
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
200
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
300
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
400
zo 25 Okt (voorspelling)
100
ma 26 Okt (voorspelling)
200
di 27 Okt (voorspelling)
300
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
300
vr 30 Okt (voorspelling)
200
za 31 Okt (voorspelling)
400
zo 1 Nov (voorspelling)
100
Over Bernardino Luini op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Bernardino Luini krijgt de meeste bezoeken?
Salome with the Head of St John the Baptist: 700 weergaven, 9% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Bernardino Luini?
9.200 bezoeken in twaalf maanden, 2.600 op de artiestenpagina en 6.600 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Bernardino Luini?
De verdeling van de bezoeken is apparaten (76%), telefoons (22%) en tablets (2%); apparaten staat op de eerste plaats met 76%.
Welke schilderstijl van Bernardino Luini trekt kopers aan?
Dramatisch (Sfeer) schilderijen: 32% van de bezoeken, 21% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?