Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bruce Moore op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Bruce Moore: de kijk van de bezoekers
Bezoekers openen St. Francis vaker dan welk ander schilderij van Bruce Moore dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Daarna volgen Satyr and Rabbit en Great Dane. Bruce Moore kreeg 1.200 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 800 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.000 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 32% van de catalogus.
Bruce Moore: de 10 schilderijen die bezoekers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Bruce Moore met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
St. Francis, 1936
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Satyr and Rabbit, 1929
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Great Dane
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Tyger, 1950
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Some Skulls and Some Bills, 1947
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Waterlily
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Minke
100 bezoeken · 7,1%
-
8
White Lily, 1961
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Portrait of Dr. Leonard Carmichael
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Little Brother, 1942
100 bezoeken · 7,1%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Bruce Moore per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Bruce Moore per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Bruce Moore komen overeen met de keuzes van bezoekers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 15,8% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 36,8% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 5,3% | 7,1% |
| Algehele helderheid: licht | 10,5% | 21,4% |
| Lichtgevend | 31,6% | 21,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 57,9% | 64,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,1% | 7,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,8% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,3% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 38,9% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 38,9% | 42,9% |
| Donkere tinten | 5,6% | 7,1% |
| Monochroom | 11,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 52,6% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 36,8% | 35,7% |
| Levendig | 10,5% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,8% | 21,4% |
| Zacht | 10,5% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 10,5% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 10,5% | 7,1% |
| Verklaring | 31,6% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 5,3% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,3% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 68,4% | 64,3% |
Welke schilderijen van Bruce Moore trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Francis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Brother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude with Drapery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Panther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Satyr and Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Eternal Vigilance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Lily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Studies of Feet (Chickens) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de bezoekers van Bruce Moore?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Bruce Moore, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Bruce Moore op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Bruce Moore krijgt de meeste bezoeken?
- St. Francis: 300 weergaven, 21% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Bruce Moore?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 800 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Bruce Moore trekt bezoekers aan?
- Verklaring (Contrast) schilderijen: 50% van de bezoeken, 32% van de catalogus.