Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carl Newman op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Carl Newman: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Standing Nude vaker dan welk ander schilderij van Carl Newman dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Daarna volgen Abstract Woman en Two Reclining Female Nudes. Carl Newman kreeg 4.400 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina, 3.300 op schilderijen. Het momentum is positief: 150% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 3.400 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (100%). De voorkeur is duidelijk: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) trekt 51% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 34% van de catalogus.
Carl Newman: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Carl Newman met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Standing Nude
300 bezoeken · 8,6%
-
2
Abstract Woman
200 bezoeken · 5,7%
-
3
Two Reclining Female Nudes
200 bezoeken · 5,7%
-
4
Two Standing Nudes
200 bezoeken · 5,7%
-
5
City Scene Abstract
200 bezoeken · 5,7%
-
6
Two Figures
200 bezoeken · 5,7%
-
7
Female Nude
200 bezoeken · 5,7%
-
8
Portrait of a Woman, 1916
100 bezoeken · 2,9%
-
9
Nude, 1916
100 bezoeken · 2,9%
-
10
Two Women in a Garden, One Seated Woman
100 bezoeken · 2,9%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Carl Newman per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Carl Newman per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Carl Newman sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 2,9% |
| Zachte schaduw | 6,0% | 8,6% |
| Gematigde luminantie | 10,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 17,1% |
| Lichtgevend | 56,0% | 71,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 34,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 51,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,3% | 57,1% |
| Pasteltinten | 12,2% | 25,7% |
| Aardse tinten | 12,2% | 11,4% |
| Monochroom | 10,2% | 5,7% |
| Donkere tinten | 2,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 4,0% | 2,9% |
| Gebalanceerd | 76,0% | 85,7% |
| Levendig | 20,0% | 11,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 32,0% | 28,6% |
| Zacht | 16,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 11,4% |
| Krachtig contrast | 8,0% | 14,3% |
| Verklaring | 36,0% | 17,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 2,9% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 6,0% | 5,7% |
| Harmonieus palet | 84,0% | 91,4% |
Welke schilderijen van Carl Newman trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Crucifixion) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spirit of Christmas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Adam and Eve) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape with Pond Newman'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Figure of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Head of a Young Girl Facin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Women in Landscape with Bl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Carl Newman?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.400 | 100,0% |
In welke talen surfen de kopers van Carl Newman?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Carl Newman, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Carl Newman op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Carl Newman krijgt de meeste bezoeken?
- Standing Nude: 300 weergaven, 9% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Carl Newman?
- 4.400 bezoeken in twaalf maanden, 1.100 op de artiestenpagina en 3.300 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Carl Newman?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (100%); apparaten staat op de eerste plaats met 100%.
Welke schilderstijl van Carl Newman trekt kopers aan?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) schilderijen: 51% van de bezoeken, 34% van de catalogus.