Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carlo Cignani op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Carlo Cignani: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand vaker dan welk ander schilderij van Carlo Cignani dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen Jupiter en Moise Sauve Des Eaux, Tableau Attribue A Carlo Cignani. Carlo Cignani kreeg 1.700 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.200 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Romantisch (Emotionele toon) trekt 100% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 43% van de catalogus.
Carlo Cignani: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Carlo Cignani met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Carlo Cignani per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
500
1.100
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Carlo Cignani per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Carlo Cignani sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
42,9%
50,0%
Romantisch
28,6%
50,0%
Klassiek
14,3%
0,0%
Dramatisch
14,3%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
42,9%
100,0%
Sereniteit
14,3%
0,0%
Dramatisch
14,3%
0,0%
Reflectief
14,3%
0,0%
Zwaarmoedig
14,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
41,2%
38,9%
Zachte schaduw
26,5%
33,3%
Gematigde luminantie
26,5%
27,8%
Algehele helderheid: licht
2,9%
0,0%
Lichtgevend
2,9%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
23,5%
27,8%
Subtiel kleurgebruik
29,4%
16,7%
Gematigd zachte verzadiging
41,2%
44,4%
Duidelijke kleurkracht
5,9%
11,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
74,2%
72,2%
Donkere tinten
9,7%
16,7%
Neutrale kleuren
9,7%
5,6%
Monochroom
6,5%
5,6%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
38,2%
38,9%
Gebalanceerd
55,9%
50,0%
Levendig
5,9%
11,1%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
26,5%
16,7%
Zacht
26,5%
16,7%
Gebalanceerd
14,7%
11,1%
Krachtig contrast
14,7%
33,3%
Verklaring
17,6%
22,2%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,8%
11,1%
Zacht gemengd palet
2,9%
5,6%
Evenwichtige harmonie
8,8%
27,8%
Sterke kleurconsistentie
44,1%
33,3%
Harmonieus palet
35,3%
22,2%
Welke schilderijen van Carlo Cignani trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Venus with Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shepherd and Shepherdess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Marcello Malpig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Penitent Magdalen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Affresco Di Carlo Cignani N…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen surfen de kopers van Carlo Cignani?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Tsjechisch
200
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Carlo Cignani, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
100
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
100
vr 9 Okt
100
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
100
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
200
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
200
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
300
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
100
Over Carlo Cignani op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Carlo Cignani krijgt de meeste bezoeken?
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand: 300 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Carlo Cignani?
1.700 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 1.200 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Carlo Cignani trekt kopers aan?
Romantisch (Emotionele toon) schilderijen: 100% van de bezoeken, 43% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?