Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles André van Loo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Charles André van Loo: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Charles André van Loo op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 weergaven, wat 8% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda en Mademoiselle Clairon als Medea (Studie). Charles André van Loo trok in totaal 14.900 bezoeken aan, met 3.600 op de artiestenpagina en 11.300 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 256% gegroeid van Sep 2026 naar Okt 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 7.900 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (77%), telefoons (15%) en tablets (8%). Kopers hebben een voorkeur voor Elegant (Sfeer): 45% van de bezoeken, tegenover 20% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Charles André van Loo die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Charles André van Loo die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Charles André van Loo elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
1.200
6.700
Aug 2026
1.100
1.400
Sep 2026
300
600
Okt 2026
900
2.300
Hoe vaak worden de schilderijen van Charles André van Loo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Charles André van Loo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
20,0%
44,6%
Dramatisch
30,0%
33,9%
Luxe en weelderig
10,0%
6,2%
Mystiek
6,7%
4,5%
Etherisch
16,7%
0,9%
Speels
3,3%
3,6%
Klassiek
6,7%
1,8%
Romantisch
0,0%
3,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
30,0%
33,9%
Romantisch
16,7%
31,2%
Spiritueel
26,7%
4,5%
Melancholisch
3,3%
7,1%
Speels
3,3%
6,2%
Reflectief
0,0%
7,1%
Sereniteit
0,0%
3,6%
Blijmoedig
6,7%
1,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
14,0%
35,6%
Zachte schaduw
36,0%
27,4%
Gematigde luminantie
32,0%
29,4%
Algehele helderheid: licht
10,0%
5,5%
Lichtgevend
8,0%
2,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
22,0%
12,3%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
50,0%
Gematigd zachte verzadiging
38,0%
31,5%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
6,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
73,2%
82,5%
Neutrale kleuren
19,5%
10,2%
Donkere tinten
4,9%
5,8%
Pasteltinten
2,4%
0,7%
Monochroom
0,0%
0,7%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
20,0%
39,0%
Gebalanceerd
64,0%
53,4%
Levendig
16,0%
7,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
22,0%
16,4%
Zacht
14,0%
11,6%
Gebalanceerd
8,0%
21,2%
Krachtig contrast
18,0%
14,4%
Verklaring
38,0%
36,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
16,0%
10,3%
Zacht gemengd palet
8,0%
8,9%
Evenwichtige harmonie
6,0%
12,3%
Sterke kleurconsistentie
36,0%
47,3%
Harmonieus palet
34,0%
21,2%
Welke schilderijen van Charles André van Loo zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken kopers om door Charles André van Loo te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
11.500
77,2%
telefoons
2.200
14,8%
tablets
1.200
8,1%
In welke talen surfen kopers van Charles André van Loo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
300
50,0%
Engels
100
16,7%
Italiaans
100
16,7%
Koreaans
100
16,7%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Charles André van Loo en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
Dag
Bezoeken
vr 16 Okt
100
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
100
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
300
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
500
za 24 Okt
100
zo 25 Okt
200
ma 26 Okt
100
di 27 Okt
1.300
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
400
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
100
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
400
vr 6 Nov (voorspelling)
100
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
200
wo 11 Nov (voorspelling)
100
do 12 Nov (voorspelling)
100
vr 13 Nov (voorspelling)
100
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
300
wo 18 Nov (voorspelling)
100
do 19 Nov (voorspelling)
100
vr 20 Nov (voorspelling)
100
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
300
wo 25 Nov (voorspelling)
100
do 26 Nov (voorspelling)
200
Charles André van Loo: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Charles André van Loo zijn het meest gewild?
ENEE PORTANT ANCHISE voert met 1.100 bezoeken (8% van de weergaven van Charles André van Loo). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Charles André van Loo?
14.900 bezoeken in twaalf maanden: 3.600 op de artiestenpagina en 11.300 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Charles André van Loo?
Kopers browsen op apparaten (77%), telefoons (15%) en tablets (8%); apparaten is goed voor 77% van de bezoeken.
Welk type schilderij van Charles André van Loo geven kopers de voorkeur?
Elegant (Sfeer): 45% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?