Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Pears op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Pears: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken A Ship of the Queen Elizabeth Class vaker dan welk ander schilderij van Charles Pears dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van het totaal. Daarna volgen The Wandsworth Gas Company Collier 'Chessington' Moving Upstream on the Thames, near the Houses of Parliament, c.1948 en Great Western Railway Steamer 'St Helier' Evacuating Troops, Dunkirk, 1 June 1940. Charles Pears kreeg 2.200 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.700 op schilderijen. Momentum vertraagd: 67% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.800 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) trekt 41% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 28% van de catalogus.
Charles Pears: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Charles Pears met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
A Ship of the Queen Elizabeth Class
200 bezoeken · 11,8%
-
2
The Wandsworth Gas Company Collier 'Chessington' Moving Upstream on the Thames, near the Houses of Parliament, c.1948, 1948
100 bezoeken · 5,9%
-
3
Great Western Railway Steamer 'St Helier' Evacuating Troops, Dunkirk, 1 June 1940, 1940
100 bezoeken · 5,9%
-
4
Isle of Man Peel Castle (British Railways poster artwork), 1949
100 bezoeken · 5,9%
-
5
A Boarding Party of Royal Naval Reserve Men Going Aboard a Prize under Searchlight, 1918
100 bezoeken · 5,9%
-
6
Steam Pinnaces at Hawkes Pier, 1918
100 bezoeken · 5,9%
-
7
Surrender of U 111 to the Trawler 'Lady Shirley'
100 bezoeken · 5,9%
-
8
The Jervis Bay Action, 5 November 1940, 1940
100 bezoeken · 5,9%
-
9
Big and Little HMS 'Glorious' and a Motor Launch at the Island of Inchkeith under Snow, 1918
100 bezoeken · 5,9%
-
10
The Gate Ship at Granton Painted Scarlet to Indicate the Port Entrance through One of the Barriers across the Firth of Forth, 1918
100 bezoeken · 5,9%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Charles Pears per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.600 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Charles Pears per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Charles Pears sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 11,8% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 17,6% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 35,3% |
| Algehele helderheid: licht | 34,0% | 29,4% |
| Lichtgevend | 2,0% | 5,9% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 52,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 29,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 17,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 52,8% | 60,0% |
| Aardse tinten | 25,0% | 30,0% |
| Donkere tinten | 13,9% | 0,0% |
| Monochroom | 8,3% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 47,1% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 47,1% |
| Levendig | 14,0% | 5,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 38,0% | 35,3% |
| Zacht | 36,0% | 47,1% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 17,6% |
| Verklaring | 6,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,0% | 41,2% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 23,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,0% | 23,5% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 11,8% |
Welke schilderijen van Charles Pears trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wandsworth Gas Company… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moonlight Barque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Officer of a Motor Launc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battleship in Suez Canal, H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Steam Pinnaces at Hawkes Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sinking of the 'Scharnhorst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Southern Railway Steamers a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London (Great Western Railw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sinking of Great Western Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool of London during D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Charles Pears?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 400 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Charles Pears, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 200 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 500 |
| zo 4 Okt | 200 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Charles Pears op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Charles Pears krijgt de meeste bezoeken?
- A Ship of the Queen Elizabeth Class: 200 weergaven, 12% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Charles Pears?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 1.700 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Charles Pears trekt kopers aan?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) schilderijen: 41% van de bezoeken, 28% van de catalogus.