Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Wild op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Wild: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Hampton Court Palace, Chapel vaker dan welk ander schilderij van Charles Wild dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Daarna volgen Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House en Conservatory, Carlton House -. Charles Wild kreeg 1.700 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 1.400 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 26% van de catalogus.
Charles Wild: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Charles Wild met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Hampton Court Palace, Chapel
200 bezoeken · 11,1%
-
2
Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Conservatory, Carlton House -
200 bezoeken · 11,1%
-
4
Crimson Drawing Room, Carlton House, From Pyne's Royal Residences -
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Royal Chapel, Windsor Castle
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Kensington Palace, King's Gallery
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Carlton House, Rose Satin Drawing Room Looking West
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Windsor Castle, King's Closet
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Kensington Palace, King's Great Drawing Room
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Windsor Castle, Royal Chapel
100 bezoeken · 5,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Charles Wild per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Charles Wild per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Charles Wild sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 26,0% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 5,6% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 33,3% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 5,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 66,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,0% | 22,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 5,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 53,7% | 33,3% |
| Aardse tinten | 36,6% | 55,6% |
| Donkere tinten | 7,3% | 11,1% |
| Natuurlijke tinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 88,0% | 77,8% |
| Levendig | 4,0% | 5,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 30,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 16,7% |
| Verklaring | 36,0% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 38,9% |
| Harmonieus palet | 38,0% | 33,3% |
Welke schilderijen van Charles Wild trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St James's Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gothic Hall, Hampton Court | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Circular Dining Room At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Staircase, Kensington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guard Chamber, St James's P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, Quire Of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ante Room Looking North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Charles Wild?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Charles Wild, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Charles Wild op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Charles Wild krijgt de meeste bezoeken?
- Hampton Court Palace, Chapel: 200 weergaven, 11% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Charles Wild?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 1.400 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Charles Wild trekt kopers aan?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte) schilderijen: 50% van de bezoeken, 26% van de catalogus.