Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claudio Bravo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Claudio Bravo: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Untitled (426) vaker dan welk ander schilderij van Claudio Bravo dan ook: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Daarna volgen Untitled (413) en Untitled (206). Claudio Bravo kreeg 4.000 bezoeken: 1.800 op de artiestenpagina, 2.200 op schilderijen. Momentum vertraagd: 64% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.500 bezoeken. Bezoeken per apparaat: telefoons (55%) en apparaten (45%). De voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 68% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 42% van de catalogus.
Claudio Bravo: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Claudio Bravo met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Untitled (426)
500 bezoeken · 20,0%
-
2
Untitled (413)
300 bezoeken · 12,0%
-
3
Untitled (206)
200 bezoeken · 8,0%
-
4
Untitled (401)
200 bezoeken · 8,0%
-
5
Untitled (115)
200 bezoeken · 8,0%
-
6
Untitled, 1997
100 bezoeken · 4,0%
-
7
Les Baigneurs (The Bathers), 1984
100 bezoeken · 4,0%
-
8
Untitled (613)
100 bezoeken · 4,0%
-
9
Untitled (356)
100 bezoeken · 4,0%
-
10
Untitled (375)
100 bezoeken · 4,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Claudio Bravo per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 1.600 |
| Aug 2026 | 500 | 600 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Claudio Bravo per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Claudio Bravo sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 4,0% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 32,0% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 8,0% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 36,0% |
| Lichtgevend | 12,0% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,0% | 4,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,0% | 12,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 48,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 46,0% | 36,0% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 29,2% | 36,0% |
| Donkere tinten | 33,3% | 24,0% |
| Neutrale kleuren | 25,0% | 28,0% |
| Pasteltinten | 10,4% | 12,0% |
| Zonsondergang | 2,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,0% | 4,0% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 68,0% |
| Levendig | 52,0% | 28,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 4,0% |
| Zacht | 8,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 36,0% |
| Verklaring | 56,0% | 60,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 4,0% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 16,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 16,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 4,0% |
Welke schilderijen van Claudio Bravo trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Potro Rojo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (907) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Title translation: Estudio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (509) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (799) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (325) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (401) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (348) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (613) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Claudio Bravo?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.200 | 55,0% |
| apparaten | 1.800 | 45,0% |
In welke talen surfen de kopers van Claudio Bravo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Nederlands | 400 | 28,6% |
| Frans | 300 | 21,4% |
| Spaans | 200 | 14,3% |
| Russisch | 200 | 14,3% |
| Duits | 100 | 7,1% |
| Grieks | 100 | 7,1% |
| Pools | 100 | 7,1% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Claudio Bravo, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 400 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
Over Claudio Bravo op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Claudio Bravo krijgt de meeste bezoeken?
- Untitled (426): 500 weergaven, 20% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Claudio Bravo?
- 4.000 bezoeken in twaalf maanden, 1.800 op de artiestenpagina en 2.200 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Claudio Bravo?
- De verdeling van de bezoeken is telefoons (55%) en apparaten (45%); telefoons staat op de eerste plaats met 55%.
Welke schilderstijl van Claudio Bravo trekt kopers aan?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit) schilderijen: 68% van de bezoeken, 42% van de catalogus.