Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Daniel Cunliffe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Daniel Cunliffe: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken General Sir Charles Menzies, KCB, KH, KTS (1783–1866) vaker dan welk ander schilderij van Daniel Cunliffe dan ook: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Daarna volgen The Colours of the Royal Warwickshire Regiment (6th Regiment of Foot) en An Officer of the 6th Regiment of Foot. Daniel Cunliffe kreeg 200 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 0 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 200 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Krachtig contrast (Contrast) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 22% van de catalogus.
Daniel Cunliffe: de 4 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 4 schilderijen van Daniel Cunliffe met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
General Sir Charles Menzies, KCB, KH, KTS (1783–1866)
100 bezoeken · 25,0%
-
2
The Colours of the Royal Warwickshire Regiment (6th Regiment of Foot), 1843
100 bezoeken · 25,0%
-
3
An Officer of the 6th Regiment of Foot, 1843
100 bezoeken · 25,0%
-
4
The Red Thread of Honour, Heights of Truckee, 1845, 1846
100 bezoeken · 25,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Daniel Cunliffe per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Daniel Cunliffe per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Daniel Cunliffe sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 66,7% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 22,2% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 11,1% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 66,7% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 50,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,2% | 25,0% |
| Zacht | 44,4% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 50,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 77,8% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Daniel Cunliffe trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Red Thread of Honour, H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 6th (1st Royal Warwicks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege of Jellalabad, 12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Sir Charles Menzies… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Colours of the Royal Wa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Camp Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colonel (later Major Genera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pipe Major James Wilson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Officer of the 6th Regim… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Daniel Cunliffe?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Daniel Cunliffe, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Daniel Cunliffe op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Daniel Cunliffe krijgt de meeste bezoeken?
- General Sir Charles Menzies, KCB, KH, KTS (1783–1866): 100 weergaven, 25% van het totaal aantal weergaven. 4 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Daniel Cunliffe?
- 200 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 0 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Daniel Cunliffe trekt kopers aan?
- Krachtig contrast (Contrast) schilderijen: 50% van de bezoeken, 22% van de catalogus.