Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Farquharson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
David Farquharson: de cijfers die ertoe doen
In a Fog is het meest bekeken schilderij van David Farquharson: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Loch Katrine en Perth. In totaal 2.000 bezoeken: 600 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de schilderijen. 400% stijging tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 met 1.300 bezoeken. Zachte schaduw (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 60% van de bezoeken, 28% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van David Farquharson op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van David Farquharson dat het vaakst wordt geopend.
-
1
In a Fog, 1897
200 bezoeken · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 bezoeken · 10,0%
-
3
Perth
200 bezoeken · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 bezoeken · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 bezoeken · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 bezoeken · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 bezoeken · 5,0%
-
10
On The Achray
100 bezoeken · 5,0%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van David Farquharson?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van David Farquharson?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van David Farquharson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 10,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,3% | 63,6% |
| Neutrale kleuren | 37,8% | 36,4% |
| Donkere tinten | 10,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 55,0% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 45,0% |
| Levendig | 14,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 6,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 25,0% |
| Verklaring | 54,0% | 65,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 5,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 25,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van David Farquharson maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van David Farquharson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan David Farquharson en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 500 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar David Farquharson
Wat is het meest bekeken schilderij van David Farquharson?
- In a Fog, met 200 weergaven of 10% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt David Farquharson op AllPaintingsStore.com?
- 2.000 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 1.400 op de schilderijen).
Is er een stijl van David Farquharson die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 60% van de bezoeken tegenover 28% van de catalogus.