Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Michael Hinnebusch op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
David Michael Hinnebusch: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van David Michael Hinnebusch op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is On the Air and In the Air: 300 weergaven, wat 6% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Just in en Jet Fix. David Michael Hinnebusch trok in totaal 4.200 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 4.100 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 3.900 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (100%). Kopers hebben een voorkeur voor Levendig (Kleurintensiteit): 87% van de bezoeken, tegenover 66% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van David Michael Hinnebusch die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van David Michael Hinnebusch die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
On the Air and In the Air, 2017
300 bezoeken · 6,5%
-
2
Just in, 2017
300 bezoeken · 6,5%
-
3
Jet Fix, 2017
200 bezoeken · 4,3%
-
4
My Heroes, 2017
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Breaking Bad Waves, 2017
200 bezoeken · 4,3%
-
6
Time Team Key, 2017
200 bezoeken · 4,3%
-
7
Orange Skies, 2017
200 bezoeken · 4,3%
-
8
Bright Dog, 2017
100 bezoeken · 2,2%
-
9
Vernon S Place, 2017
100 bezoeken · 2,2%
-
10
Native Bus, 2006
100 bezoeken · 2,2%
Hoeveel interesse krijgt David Michael Hinnebusch elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 3.800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van David Michael Hinnebusch bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van David Michael Hinnebusch?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 2,2% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 56,5% |
| Algehele helderheid: licht | 34,0% | 39,1% |
| Lichtgevend | 14,0% | 2,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,0% | 6,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 39,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 50,0% | 54,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 33,3% | 40,9% |
| Aardse tinten | 35,4% | 25,0% |
| Donkere tinten | 22,9% | 29,5% |
| Zonsondergang | 2,1% | 2,3% |
| Warme tinten | 4,2% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 0,0% | 2,3% |
| Pasteltinten | 2,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 4,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 13,0% |
| Levendig | 66,0% | 87,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 2,2% |
| Krachtig contrast | 4,0% | 4,3% |
| Verklaring | 92,0% | 93,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 58,0% | 58,7% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 13,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 19,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 8,0% | 8,7% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van David Michael Hinnebusch zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Just in | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Not a Slave Ship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Orange Skies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ben Seven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amber Cascades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Murmuring Ban | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pierre, McQueen, Taylor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navy Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door David Michael Hinnebusch te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.200 | 100,0% |
In welke talen surfen kopers van David Michael Hinnebusch?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan David Michael Hinnebusch en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
David Michael Hinnebusch: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van David Michael Hinnebusch zijn het meest gewild?
- On the Air and In the Air voert met 300 bezoeken (6% van de weergaven van David Michael Hinnebusch). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in David Michael Hinnebusch?
- 4.200 bezoeken in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 4.100 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers David Michael Hinnebusch?
- Kopers browsen op apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de bezoeken.
Welk type schilderij van David Michael Hinnebusch geven kopers de voorkeur?
- Levendig (Kleurintensiteit): 87% van de bezoeken voor 66% van de catalogus.