Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Teniers the Elder op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
David Teniers the Elder: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Venus visiting Vulcan’s Forge vaker dan welk ander schilderij van David Teniers the Elder dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Daarna volgen Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary en Christ on the Road to Calvary. David Teniers the Elder kreeg 1.900 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 1.700 op schilderijen. Momentum vertraagd: 33% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 63% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 45% van de catalogus.
David Teniers the Elder: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van David Teniers the Elder met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Venus visiting Vulcan’s Forge
400 bezoeken · 21,1%
-
2
Valentine kneels to receive a rosary from the Virgin Mary
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Christ on the Road to Calvary
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Jacob wrestling with the Angel
200 bezoeken · 10,5%
-
5
Elderly Man Seated in a Tavern, David Teniers (II) (after), c. 1645, 1645
100 bezoeken · 5,3%
-
6
The Temptation of St Anthony, David Teniers (II), c. 1645, 1645
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Husbandman at a Cottage Door with a Seated Woman and Child, David Teniers (II), c. 1650 - c. 1655, 1655
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Io, transformed into a cow, is handed to Juno by Jupiter
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Dutch-old interior
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Landscape with the flight into Egypt
100 bezoeken · 5,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van David Teniers the Elder per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van David Teniers the Elder per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van David Teniers the Elder sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 40,9% | 36,8% |
| Zachte schaduw | 45,5% | 57,9% |
| Gematigde luminantie | 13,6% | 5,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,3% | 15,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 54,5% | 63,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,6% | 15,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,5% | 5,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,3% | 92,3% |
| Donkere tinten | 5,9% | 7,7% |
| Monochroom | 11,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 59,1% | 63,2% |
| Gebalanceerd | 36,4% | 31,6% |
| Levendig | 4,5% | 5,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,7% | 10,5% |
| Zacht | 27,3% | 26,3% |
| Gebalanceerd | 4,5% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 13,6% | 21,1% |
| Verklaring | 31,8% | 31,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,2% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 13,6% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,5% | 63,2% |
| Harmonieus palet | 22,7% | 15,8% |
Welke schilderijen van David Teniers the Elder trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valentine kneels to receive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Io, transformed into a cow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the Road to Calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Dutch-old interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ on the road to calva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the flight i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conversion of Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elderly Man Seated in a Tav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alchemist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus visiting Vulcan’s For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van David Teniers the Elder?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt David Teniers the Elder, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over David Teniers the Elder op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van David Teniers the Elder krijgt de meeste bezoeken?
- Venus visiting Vulcan’s Forge: 400 weergaven, 21% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van David Teniers the Elder?
- 1.900 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 1.700 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van David Teniers the Elder trekt kopers aan?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) schilderijen: 63% van de bezoeken, 45% van de catalogus.