Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Devin Leonardi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Devin Leonardi: de kijk van de bezoekers
Bezoekers openen Two Friends on the Shore of Long Island vaker dan welk ander schilderij van Devin Leonardi dan ook: 800 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 44% van het totaal. Daarna volgen Manassas Junction en Fording the Rappahannock. Devin Leonardi kreeg 1.100 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 700 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 19% van de catalogus.
Devin Leonardi: de 7 schilderijen die bezoekers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Devin Leonardi met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Two Friends on the Shore of Long Island
800 bezoeken · 44,4%
-
2
Manassas Junction
300 bezoeken · 16,7%
-
3
Fording the Rappahannock, 2007
200 bezoeken · 11,1%
-
4
Lookout Mountain
200 bezoeken · 11,1%
-
5
Laconia
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Trappers on the Little Missouri, 2008
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Doe Run, 2007
100 bezoeken · 5,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Devin Leonardi per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Devin Leonardi per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Devin Leonardi komen overeen met de keuzes van bezoekers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 62,5% | 66,7% |
| Zachte schaduw | 12,5% | 27,8% |
| Gematigde luminantie | 6,2% | 5,6% |
| Algehele helderheid: licht | 12,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,2% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 43,8% | 22,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,8% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,8% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,8% | 22,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 62,5% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 16,7% |
| Levendig | 12,5% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 56,2% | 55,6% |
| Zacht | 25,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 16,7% |
| Verklaring | 6,2% | 5,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 5,6% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,8% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 43,8% | 33,3% |
Welke schilderijen van Devin Leonardi trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doe Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lookout Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Broadwater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fording the Rappahannock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Trappers on the Little Miss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jenny Chrisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Millpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de bezoekers van Devin Leonardi?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Devin Leonardi, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 100 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 200 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Devin Leonardi op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Devin Leonardi krijgt de meeste bezoeken?
- Two Friends on the Shore of Long Island: 800 weergaven, 44% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Devin Leonardi?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Devin Leonardi trekt bezoekers aan?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) schilderijen: 50% van de bezoeken, 19% van de catalogus.