Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eanger Irving Couse op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Eanger Irving Couse: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Eanger Irving Couse op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Pottery Vendor: 200 weergaven, wat 5% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Flute Ceremony en Indian beside a Camp Fire. Eanger Irving Couse trok in totaal 3.500 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 2.900 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 3.100 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (94%) en telefoons (6%). Kopers hebben een voorkeur voor Serene (Contrast): 27% van de bezoeken, tegenover 10% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Eanger Irving Couse die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Eanger Irving Couse die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Pottery Vendor, 1916
200 bezoeken · 5,4%
-
2
The Flute Ceremony, 1922
200 bezoeken · 5,4%
-
3
Indian beside a Camp Fire
200 bezoeken · 5,4%
-
4
The Lesson
200 bezoeken · 5,4%
-
5
Indians in Moonlight
200 bezoeken · 5,4%
-
6
Indian Painter
100 bezoeken · 2,7%
-
7
Ambush, 1897
100 bezoeken · 2,7%
-
8
Indian Weaver, 1914
100 bezoeken · 2,7%
-
9
Moki Snake Sance, 1904
100 bezoeken · 2,7%
-
10
Untitled (AQU5U3), 1927
100 bezoeken · 2,7%
Hoeveel interesse krijgt Eanger Irving Couse elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 2.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Eanger Irving Couse bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Eanger Irving Couse?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 30,0% | 29,7% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 24,3% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 35,1% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 5,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 5,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,0% | 13,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 29,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 50,0% | 43,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 24,0% | 13,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 52,4% | 63,3% |
| Donkere tinten | 28,6% | 20,0% |
| Neutrale kleuren | 19,1% | 16,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 24,3% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 56,8% |
| Levendig | 24,0% | 18,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 27,0% |
| Zacht | 34,0% | 8,1% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 16,2% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 21,6% |
| Verklaring | 32,0% | 27,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 10,8% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 10,8% |
| Evenwichtige harmonie | 24,0% | 21,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 29,7% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 27,0% |
Welke schilderijen van Eanger Irving Couse zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chief David Shoppenegons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Painter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pottery Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ambush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moki Snake Sance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Taos Indian and Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave Recording Gene… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door Eanger Irving Couse te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 94,3% |
| telefoons | 200 | 5,7% |
In welke talen surfen kopers van Eanger Irving Couse?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Eanger Irving Couse en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Eanger Irving Couse: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Eanger Irving Couse zijn het meest gewild?
- Pottery Vendor voert met 200 bezoeken (5% van de weergaven van Eanger Irving Couse). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Eanger Irving Couse?
- 3.500 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 2.900 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Eanger Irving Couse?
- Kopers browsen op apparaten (94%) en telefoons (6%); apparaten is goed voor 94% van de bezoeken.
Welk type schilderij van Eanger Irving Couse geven kopers de voorkeur?
- Serene (Contrast): 27% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.