Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Edward Arthur Walton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Edward Arthur Walton: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Lilian May Law vaker dan welk ander schilderij van Edward Arthur Walton dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van het totaal. Daarna volgen The Herd Boy en Hokusai and the Butterfly. Edward Arthur Walton kreeg 1.800 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 1.500 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 81% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 63% van de catalogus.
Edward Arthur Walton: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Edward Arthur Walton met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Lilian May Law, 1905
300 bezoeken · 18,8%
-
2
The Herd Boy, 1886
100 bezoeken · 6,2%
-
3
Hokusai and the Butterfly, 1889
100 bezoeken · 6,2%
-
4
The Ford, New Abbey, 1917
100 bezoeken · 6,2%
-
5
James Laidlaw Ewing
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Mrs Helen Hamilton Keith
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Hawthorn Bank, 1880
100 bezoeken · 6,2%
-
8
Mrs H. S. Ashbee, 1893
100 bezoeken · 6,2%
-
9
George Hamilton
100 bezoeken · 6,2%
-
10
The Glege Farm
100 bezoeken · 6,2%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Edward Arthur Walton per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Edward Arthur Walton per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Edward Arthur Walton sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 29,3% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 7,3% | 6,2% |
| Gematigde luminantie | 34,2% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 24,4% | 12,5% |
| Lichtgevend | 4,9% | 6,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,2% | 12,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,8% | 56,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,2% | 31,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,9% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,3% | 62,5% |
| Neutrale kleuren | 46,0% | 37,5% |
| Donkere tinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,9% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 63,4% | 81,2% |
| Levendig | 14,6% | 6,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,9% | 0,0% |
| Zacht | 24,4% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 4,9% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 14,6% | 25,0% |
| Verklaring | 51,2% | 43,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,9% | 18,8% |
| Zacht gemengd palet | 9,8% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 12,2% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,8% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 7,3% | 18,8% |
Welke schilderijen van Edward Arthur Walton trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Herd Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Herd Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford, New Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Daydream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Kirkhope, Mus.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Chalmers, CBE, Director… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Laidlaw Ewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lady Glen Coats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Playing near a Cot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gypsy Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Edward Arthur Walton?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Edward Arthur Walton, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Edward Arthur Walton op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Edward Arthur Walton krijgt de meeste bezoeken?
- Lilian May Law: 300 weergaven, 19% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Edward Arthur Walton?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 1.500 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Edward Arthur Walton trekt kopers aan?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit) schilderijen: 81% van de bezoeken, 63% van de catalogus.