Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Edward Duncan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Edward Duncan: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken An Ivy-clad Arch With A View To A Garden Beyond vaker dan welk ander schilderij van Edward Duncan dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 13% van het totaal. Daarna volgen Fisherfolk On A Beach en The Lifeboat Off Tynemouth Bay. Edward Duncan kreeg 1.500 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 1.200 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 1.300 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 40% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 16% van de catalogus.
Edward Duncan: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Edward Duncan met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
An Ivy-clad Arch With A View To A Garden Beyond
200 bezoeken · 13,3%
-
2
Fisherfolk On A Beach
200 bezoeken · 13,3%
-
3
The Lifeboat Off Tynemouth Bay
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Destroying Chinese War Junks
200 bezoeken · 13,3%
-
5
Near Whitby
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Partridge Shooting
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Prince Albert Visits Three Iron Steam Ships
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Greenwich Hospital on the Thames
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Regatta off lowestoft
100 bezoeken · 6,7%
-
10
Ludlow Castle, Shropshire
100 bezoeken · 6,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Edward Duncan per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Edward Duncan per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Edward Duncan sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,0% | 13,3% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 46,7% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 12,0% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 6,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,6% | 46,7% |
| Aardse tinten | 27,3% | 46,7% |
| Donkere tinten | 6,8% | 6,7% |
| Monochroom | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 80,0% |
| Levendig | 16,0% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 6,7% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 13,3% |
| Verklaring | 44,0% | 60,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,0% | 46,7% |
| Harmonieus palet | 42,0% | 26,7% |
Welke schilderijen van Edward Duncan trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Pheasant Shoot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coastal scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pheasant Shooting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The shrimpers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tantallon castle, coast of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Laying Of A Foundation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk On A Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| An Ivy-clad Arch With A Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A view on the thames with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Edward Duncan?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 200 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Edward Duncan, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 400 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 600 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 700 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 800 |
Over Edward Duncan op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Edward Duncan krijgt de meeste bezoeken?
- An Ivy-clad Arch With A View To A Garden Beyond: 200 weergaven, 13% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Edward Duncan?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 1.200 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Edward Duncan trekt kopers aan?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 40% van de bezoeken, 16% van de catalogus.